Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett műköröm? Mikortól...

Baba mellett műköröm? Mikortól? Nem sérted meg vele babád? Természetesen nem 10 centis hegyes körmöt szeretnék.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Hugomnak a fia születésétől van rövid, szögletesre reszelt(nem hegyes) műkörme.Semmi baj nem származott belőle, hiszen az tompább mint egy hosszú saját köröm.

Szóval ha tudsz vele "bánni" akkor már az elejétől lehet, csak a töltetést lehet nehezebb megoldani....

Én nem tetettem fel, mert engem speciel idegesít mikor a popsikenőcs bemegy a körmöm alá, aztán alig bírom kimosni, utána meg ha kell, belenyúlok a babám szájába.Szóval nekem teljesen rövid a körmöm.

De ha neked nem okoz gondot, akkor szerintem nyugodtan.

2011. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem kb fél éves volt a fiam mikor megcsináltattam,elöször csak a saját körmön volt zselé,és ugy növesztettem h hozzászokjak.
2011. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
A terhesség után megnőttek a körmeim, engem nem zavarnak és a babát sem sértem meg vele. Imádom hogy végre szépek és nem töredeznek le állandóan. Ráadásul nekem a kifestése, díszítése kikapcsolódás is lett. Hajrá! :)
2011. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 3 éve van folyamatosan. Semmi baj vele, rövid (1-es) és szögletesre reszelt, persze az éleknél tompa.

Soha nem volt gond, legalább nem törik be, nem rágom stb. Nem sértem a babát egyáltalán. Nekem is kikapcsolódás az a havi 1,5 óra. Meg legalább nem kell vele állandóan foglalkozni, és mégis szépek. Szerintem nagyon lehangoló látvány, amikor egy kismamának össze-vissza van repedve, rágva a körme... Nekem még a műtőben is megdicsérte a körmöm a doki, hogy milyen szép (sajnos császároztak)...Na, az azért vicces volt...:)Izzadt csatakos haj, izzadt bőr, de a körmöm szép. Paffffff

2011. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve, terhesen, babával is, ő most 2 éves.

A múkörörm kkevésbé karmol, mint a saját köröm.



J aé mind a 2 hugom körmös, úgyhogy ez is megoldott:-)))

2011. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már hosszú évek óta van, illetve nem műköröm, mert ugye a sajátom, csak be van vonva zselével. Szögletesre van nekem is csiszolva, nem pedig az a most divatos irgalmatlan hegyes.

Aki azt hiszi, hogy ezzel a babát meg lehet karmolni, az óriásit téved, ugyanis sokkal tompább, vastagabb, mint a saját, vékony köröm lenne. Ezzel a töltött körömmel még egy jót vakarózni sem lehet. :))) De tényleg!

Ja, és a popsikrém.... én mindig felkenek a tégely belső falára egy kis krémet kiskanállal, hogy ne kelljen mélyen belenyúlni a tégelybe, így simán ujjbeggyel ki tudom szedni, és semennyi sem megy a körmöm alá.

Na meg az a négy hetente másfél óra pletyó nekem is kell. :))

2011. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ennyi:) Köszönöm csajszik meggyőztetek! :) Minden jót nektek:)
2011. ápr. 5. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!