Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Hány hónapos kortól lehet használni hintát és etetőszéket?

2009-02-28 07:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szia!
Hát ez változó. Én biztos csak akkor fogom etetőbe tenni a bébit ha már magától felül és biztosan ül, nem dőlöngél. (kb 8-9 hónapos kor) A hinta az megint más téma. Az unoka húgom 1. szülinapjára kapott egyet, de csak rá pár hónapra tudna használni. Ez biztos összefüggésbe volt azzal, hogy viszonylag későn 11 hónaposan indult el.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009-02-28 07:58 Privát üzenet
Mi etetőszéket (nem dönthető)7 hós korától használtuk,de az én fiam már 6,5 hónaposan magától ült.Hintát is kb 7-7,5 korától használunk,nagyon szereti.
De ahogy az elöttem válaszoló írta,akkor amikor egyedül is tud ülni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009-02-28 10:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánlatnátok etetőszéket, amit már kb.6-7 hónapos kortól lehet használni?
Hogyan kell használni aza etetőszéket?
Pihenőszék és hinta egyben? Keresztelőre mamáék mindenképp valami hintás etetőszéket akarnak venni. Fiam 5hós 8kg. mi az amit még sokéig tudnánk használni?
Használ valaki Neonato Polo etetöszéket? Mi a véleményed róla, stabil, kb mennyi idős koráig lehet használni?
A nem dönthetö etetöszéket hány honapos kortol lehet használni? Nemtudom, mert nincs ráirva, használtan kaptuk. Most 8 honapos a fiam
Valóban csak 18 hónapos kortól lehet használni ezt/ilyen etetőszéket?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu