Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 27 hós kisfiamat hogyan...

27 hós kisfiamat hogyan tudnám szobatisztaságra szoktatni, egész egyszerűen nem akar a bilire ülni, és nem is szól ha pisilni, kakilni kell neki. A wc- szűkítőt egyszer próbáltam, de nagyon nem tetszett neki az sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne eröltesd semmi képpen.

Nekem egyszer 2 éves kora után magátol mondta h kell a bili,onnantol együttmüködő volt.

2011. ápr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semmit. A legfontosabb az, hogy ne csinálj nagy úgyet belőle. Valami miatt ellenáll egyelőre. De egész biztos, ha nyugton hagyod, egyik napról a másikra meg fog lepni és "nagyfiú lesz". Azt pedig garantálom neked, hogy mire egyetemre megy, szobatiszta lesz... :-)
2011. ápr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem elég érett a szobatisztaságra. Semmiképpen ne erőltesd. Ha már jó idő lesz,akkor ne adj rá pelust,és hamarabb rászokik majd. Még nem vagytok elkésve vele.
2011. ápr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én csak ezt szeretném megkérdezni tölled hogy mikor kezdted ültetni bilire?mert állitólag ha nem kezded el mig nem lép be a dacos korszakába akkor érdemes várni vele mig megérti hogy miért kell ö bilibe/wc be végezze el a dolgát
2011. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!