Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba biztonság?! Praktikus...

Baba biztonság?! Praktikus tanácsot várnék terasz ügyben, ha van ötletetek. Csatolok képet is.

Figyelt kérdés

Szóval itt a jó idő, a 14 hónapos fiam állandóan kint lenne a teraszon, amivel nincs is gond, de elég hézagos az oldala a terasznak.

[link]


Akinek hasonló van, hogy oldotta meg, hogy nehogy kimásszon/kiessen a lukakon a gyerek?

Gondoltunk nád szövetre, de nem tudom az mennyire erős, mennyire strapa bíró, merthogy a kisfiunk mindent szétszed... Egyáltalán mennyire tartaná meg, ha rátámaszkodna?

Aztán gondolkodtunk előregyártott rácsos kerítés elemeken is, de az meg nem a legolcsóbb alternatíva.

Szóval ha valakinek van praktikus ötlete, hogy gátolhatnám meg a gyereket, hogy kiessen, azt szívesen fogadnám!

Ja és albérlet, tehát viszonylag "mobilizálható", nem végleges megoldás kellene.


2011. ápr. 6. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
macskaháló. fressnappfban kapsz (biztosmás állatosboltban is) benne van a rögzitőszerkezet is és nagyon erős. és leszerelhető
2011. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is az jutott eszembe amit az első válaszoló írta vagy tenisz háló. baromi erős az is.


lehet hungarocellből csinálnám, most tele vagyunk vele de nem tudom mit bír.

azért szét nézz mi van otthon. mert a megunt komód is akár tökéletes na meg akár a nappali szekrénysor alsó polcát is odatehetitek ideiglenesen :)

2011. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a macskaháló tényleg jó. Én Németországban a sógoroméknál láttam azzal elkerítve az erkélyt, és macska belefeküdt a hálóba. 16. emeleten voltunk.
2011. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja! a nádszövet azért nem jó ötlet, mert nyilván kiváncsi, hogy mi van mögötte, majd fel akar kapaszkodni szétnézni.
2011. ápr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, utánajárok ennek a macskahálónak!
2011. ápr. 7. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!