Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok legyen abban a...

Hány fok legyen abban a szobában ahol a fél éves babám van?

Figyelt kérdés

Az éjjeli és nappali fokra lennék kíváncsi, és hogy hány órától hány óráig tartsanak ezek a periódusok?


Biztosan az is számít, hogy többnyire mellettem alszik, egy takaróval takarózunk. Általában hosszúujjú bodyt és zoknit adok rá éjszakára.

Azért kérdem, mert mindenki mást mond, hogy lenne a helyes.

Persze mikor a saját ágyában van, adok rá zsákot.


Légyszi ne támadjatok azzal, hogy nem kéne mellettem aludjon! (Amúgysem az a kérdés)

Előre is köszi a válaszokat!


2008. febr. 9. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg az alváshoz kevesebb kell,de szerintem éjszaka:22(mert csak kitakarózik néha)ha zsákban van és takaró

nappal:23 norm öltöztetve

2008. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem észreveszed, ha fázik, vagy ha melege van. Ez is inkább szokás kérdése, van, aki felnőtt korában is csak nyitott, vagy csak csukott ablaknál tud aludni. Nálunk pl. központi fűtés van, éjszakára úgy feltekerik, mint egy szaunában (nem normálisok), de az ablakot nem akarom kinyitni, mert kint meg túl hideg van, így a gyerek megszokta, hogy melegben is el tud aludni. Pedig ő bodyban és rugiban alszik, na meg persze be van takarva. De nem látom rajta, hogy melege lenne, mert nem izzadt, meg semmi.
2008. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!