Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap estére túlpörög a...

Minden nap estére túlpörög a babám. Nagy sírás (ordítás) után tud csak elaludni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Napközben össz-vissz 2órát alszik.Fürdés után fél órát.És utána csak 11körül alszik el mire kifárad a sírásban.Amúgy nagyon jókedvű,vigyorgós baba.Már minden eshető ki van zárva hasfájás meg társai.Doki aztmondta majd kinövi.Segítsetek mert már nem bírom!3hós kislány anyukája
2011. ápr. 7. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szerintem kevés neki a napközbeni 2 óra alvás nem? valahogy többet kellene aludni talán. amúgy hogy alszik 2 órát? úgy értem magától, vagy babakocsiban?
2011. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem sok az a 2 óra egy ekkora babának, az biztos.. Lehet, hogy valahogy meg kellene nyújtani a nappali alvásait.. Hogy altatod nappal?

Egyébként vannak ilyen babák, akik csak így, nagy sírás után tudnak esténként elaludni. Így zárják ki a külvilágot.

2011. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

tényleg leírhatnád eddig mivel próbálkoztatok alvás terén?

babakocsi, kitenni teraszra a levegőre? sokan bekapcsolják a porszívót, és azon elalszik a baba :) ilyet is hallottam már. böcső? hordozókendő? nálunk jót alszik hordozókendőben, bár ha leülök vele felébred :) fifikás :)

persze kinövi a doki szerint na és addig?! hülye ez!

mindenképpen valahogy többet kellene aludnia nappal szerintem. ringatva? cicin nem alszik el?


megmondom neked őszintén én cicin ringatva altatom sokszor. macerás de ez vált be :)


és a suttogó felvesz-letesz módszerében nem hiszek. legalábbis nem ilyen pici babánál.

cumit adsz neki?

2011. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem sok a ket ora, az en babam 3 hosan ketszer fel orat aludt, ejjel 12-t. Azota sem notte ki.7 hós.
2011. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is köszönöm szépena válaszokat és bocsi hogy csak most tudok írni de tegnap kövezkezett a "rituálé" és nem tudtam már géphez ülni.

Hát az a helyzet hogy kb hete elhagyta a cicin alvást.Nem akart cicin elaludni pedig születésétől kezdve így volt.Akkor egy jó darabig kézben ringattam és úgy elaludt...majd letettem perc után felkelt kapott cicit és így aludt el.Igenám de ezt csak este lehetett vele megcsinálni nappal nem.Aztán akkor mindig üvöltés volt esténént mielőtt elaludt.-napig semmi...szépen aludt most megint kezdődött előlről.Hgyan hosszabíthatnám meg a délelötti alvásait?ha felébred már nem alszik vissza próbáltam erre is mindent!Délelött alszik kb 1rácskát vagy felet meg délután meygünk mindig sétálni akkor a babaocsiban alszik 1-1,5jbbsteben.És estére már olyan nyűgös hogy nemtudok mit csinálni vele.Nemtudom hogyan segthetnék neki.Hordozókendőm nincs sajnos és nemtudok venni sem....

2011. ápr. 8. 09:08
 6/22 A kérdező kommentje:
*1-1,5 órát jobb esetben Bocsi!
2011. ápr. 8. 09:08
 7/22 A kérdező kommentje:
pedig nem könnyű kislány:6400gramm és 62centi.Nemtudom mit tehetnék még....már minden este sírok vele énis.Sosem hagytam sírni a kislányomat úgyhoyg azt ne kérjétek hogy rakjam be a kiságyba és hagyjam sírni....előre is köszönöm a válaszaitokat nagyon várom őket!További szép napot mindenkinek!
2011. ápr. 8. 09:11
 8/22 A kérdező kommentje:
ja és igen alváshoz kap cumit.Ha elalszik kiköpi...
2011. ápr. 8. 09:12
 9/22 anonim ***** válasza:

nálunk is délelőtt alszik fél,1 vagy 2 órát, attól függ milyen kedve van, aztán dél körül babakocsizunk akkor másfél 2 órát alszik kint, és még késő délután alszik valamennyit. mondjuk minden baba más, tehát nem feltétlenül kell ennyit és ennyiszer aludnia a te lányodnak is, de mivel este nyűgös gyanítom, hogy egy délutáni alvás hiányzik neki. ott kellene figyelned mikor fárad el és akkor valahogy elaltatni. hogyan? nem tudom :) nehéz tudom. :)

nem tudom írtam-e, de mi vettünk fisher price bölcsőt, délután ha már nem bírok vele és nem tudom elaltatni abban alszik, relaxál. használtan vettük vaterán, nagyon tudom ajánlani, de nem tudom milyen anyagiak között vagytok. hordozókendőt már használtan is lehet venni szintén vaterán, tényleg megér egy próbát.

hát más ötletem most jelenleg nincs.

2011. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen hát...az anyaigiak miatt nem vehetünk bölcsőt....bár már gonoltam rá....
2011. ápr. 8. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!