Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húsvétra futóbiciklit szertnék...

Húsvétra futóbiciklit szertnék venni a lányomnak juniba lesz 2éves? Könnyen megtanulnak vele menni? Rájönnek h mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is most vettünk 32 hónapos kislányomnak. 100 cm magas, teljesen jó lenne a bicikli mérete, mégsem szereti. Inkább a 4-es motort nyúzza még mindig, pedig a térde is leér már lassan.
2011. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 2,5 éves a lányom, két hete kapta, imádja, le se lehet róla szedni ha kint vagyunk. Van a barátok körében több két év körüli kisfiú és kislány, ők is mind kipróbálták a járgányt. Akik alacsonyabbak azok csak lépegettek vele, de aki magasságra megközelíti a lányomat, az már elsőre is nagyon ügyes volt. A lányomnak egyébként rögtön ment, első nap még óvatoskodott, de másnap már lábát feltéve gurult a lejtőn. Ezért is adok rá bukósisakot. (Naívan azt hittem, hogy míg a motorral száguldott ezerrel, a bringával majd szépen elkarikázgat mellettem, miközben sétálunk a kistesóval, de ezzel is olyan gyors.) Szerintem hamar ráérez a kislányod. Próbáld ki, hogy ráülteted valakiére, hogy tetszik-e neki vagy sem. Jó bringázást!
2011. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezen agyalok,de nekem mind magasnak tűnik,ő még csak 84 cm.
2011. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!