Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek az egy...

Milyen cipőt vegyek az egy éves fiamnak? Milyen szempontokat vegyek figyelembe? Hol, melyik márkát ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ma már írtam egy kérdéshez,hogy ilyet vettem a majd egy évesemnek,nekünk ez nagyon bevált

[link]

2011. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a siesta nyert! olyan sok jot hallottam róla, hogy azt vettem a lányomnak. kb. 1 hónapja vettük, amikor már ment egyedül és nem bántam meg. egy percig sem bukdácsolt benne, kényelmes neki és szereti.1 éves lesz ő is.
2011. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én superfitet vettem bár már nem elsőlépésből, hanem másodikból :o) Első lépés cipői is nagyon tetszenek, könnyűek, puhák, hajlítható a talpuk, bőr. Igaz az áruk is szép, de én e mellett tettem le a voksom miután én is átmentem a cipőkeresési milyet, hol, mennyiért tortúrán.

Egyébként mikor már kint is ment a fiam, még tél volt, bundás cipőt kerestem neki, és az elsőt meg is vettem 6000-ért: Maus tanoda volt. Utána néztem utána, hogy magyar márka és nem volt benne harántemelő. Ezt is szerettem, de kinőtte, így a köv. zárt cipője superfit lett. A szandija is az lesz valószínű. Ja, és én még ha megint első lépés kellene (mondjuk kistesónak) akkor a falcon-ban is gondolkodnék. Ezt pedig használtan kaptuk, benti cipőnek használtuk, nagyon jó volt ez is, csak ezt is kinőtte :o))

Én végül amellett az álláspont mellett tettem le a voksom, hogy egy egészséges lábnak nem kell semmilyen betét, gyógycipő. Az azoknak való, akiknek már valami gyanús van a lábukkal. És alapjában véve minden baba lába egészséges. Ezért nem veszek harántemelős cipőt, ha nem kell, függetlenül attól, hogy én mindig is siestában jártam kicsinek, és mégsem volt semmi gond a lábammal.

2011. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2011. ápr. 9. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!