Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Készségfejlesztő Fisher Price...

Készségfejlesztő Fisher Price játékokat tudtok sorolni, ami a babátoknak bevált, használta?

Figyelt kérdés
4-12 hónapos korban kb., 4 hónapos most a babám.
2011. ápr. 11. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Projektoros zenélő körforgó, esőerdős pihenőszék, Teddy maci meséi zenélő könyv, és tanuló százlábú - nekünk ezek voltak/vannak, és kisfiam mindegyiket nagyon szerette. Plusz kölcsönben volt a zenélő pillangókönyv is, azt is nagyon szerette.
2011. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Golyópálya, hipp-hopp zebra. Talán még a tanuló kulcsok. NEM vált be: kutyus, hernyó, labdapörgető.
2011. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nekünk elég sok Fp játékunk van!!!Eleinte , csak a csörgők, ilyesmik voltak, azokkal annyira és úgy játszott mint a tescossal. Az els "komolyabb" FP játéka (6 hósan), a golyó pörgető volt..annyira nem érdekelte,hanem inkább csak a golyók, most is eljátszik vele,de csak 5-10percig csak, a golyók,azóta is sláger nála eddig ,11 hónapos múlt..:))Tanuló kutyust imádja, a meglepetéskockákat is, minden mennyiségben..:) Most vettem neki egy szerszámpadot, azt is nagyon szereti. Zebrát karácsonyra gondoltam neki.DE, mindenél jobban szereti a papir galacsinokat, zacskókat , fakanalakat...:)))Jobban eljátszik velük, mint egy akármilyen 20ezer ft-os játékkal...:)
2011. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy pár FP-s játékunk, egyszerűen imádja mindet, most 13 hónapos a Kicsikém:


- 1 hónapos volt amikor megkapta a rezgős pihenőszékét. Nagyon nagy szolgálatot tett a hasfájós időszakban. Jelenleg ebben etetem. Van etetőszékünk, de az nem vált be, csak a pihiszékben való etetés. Ha felmosok mindig ebbe teszem, jól elnézelődik. Apa sokat van külföldön, és ilyenkor én tusolok hamarabb, és mindig beültetem magam mellé a fürdőbe. A kiságyban üvölt, ebben tök jól elvan.


- 4 hónapos volt, amikortól meg volt őrülve a telefonokért, ezért megkapta a Tanuló telefont. Na az akkoriban még nem nagyon érdekelte, most viszont egyenesen imádja. Rengeteget játszik vele.


- 9 hónapos volt, amikor megkapta a Zsiráfos golyópályát. Na ezzel is napi szinten játszik, már ha megtaláljuk a golyókat (mindig elgurítja valahova). Nagyon ügyesen bedobálja a golyót, és mind a két kezével nagyon profin csinálja. Ennél a játéknál látnám a legjobban, hogy melyik kezét használja gyakrabban, de igazából mindkettőt ugyanúgy.


- szintén 9 hónapos volt, amikor kapott egy Tanuló Cd-t. Na ez nagyon tutti. Nagyon sokat van a kezében.


- 1 éves szülinapjára pedig megkapta a Hipp-hopp zebrát. Igazából most kezd leérni a lába, és szereti, ugrál rajta, azonban szerintem ennek is csak később fogjuk igazi hasznát venni.

2011. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is sok FP van,szinte csak az.6 hónapos korában kapta a 100 lábú hernyócskát,aztóta is az a kedvenc!!!!most 9 hónapos
2011. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Motoros hinta, zenélő vetítő, csörgők, plüsskönyv, állatok, szereti őket, mi meg nagy örömmel nézegetjük, hogy mi legyen a következő, annyi jó dolgot csinál a FP:)
2011. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekünk eddig FP pihenőszék-hintaszékünk van, de nem nagyon van el benne, csak ritkán.
2011. ápr. 12. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!