Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék, olcsó, de jó...

Hol tudnék, olcsó, de jó minőségű ("utángyártott") pelenkát venni?

Figyelt kérdés
Betegségéből kifolyólag sokat pisil kislányom. Több fajta márkás pelenkát kipróbáltunk már, de eddig csak a Pampers vált be. Kellően vékony, de sok pisit megtart. Gumírozott és szerintem viszonylag kényelmes. Viszont anyagilag már kezdek besokallni. Hol tudnék hasonló jó minőségű, olcsóbb pelenkát vásárolni? Még egy kérdés. Auchan saját termékes pelenkája (Baby) jó lehet? Köszi a válaszokat előre is!
2011. ápr. 15. 01:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát Én kipróbáltam mindenfélét, ami jó volt, az a Lidl, és a Penny-s pelus, de egyik sem olyan vékony, mint a Pamper's.

Többet is kipróbáltam ilyen olcsóbb tipusból


A másik, hogy Én a Dm-ben kuponra veszem a pelust(mi 4-est használunk, ez 34 ft-ra jött ki a kedvezményekkel), és így még a piacon a nagyon olcsó pelus is drágább, mint a kuponfüzetes Pamper's. Merthogy közel sem bírnak annyit mint a P.

Ha van nálatok is Dm, akkor ott vegyed, ha nincs, akkor a vaterán, tesz-veszen általában lehet kifogni jó áron...

2011. ápr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Van közelben DM, de én mostanában már nem kapok kupont!

Lehet, hogy azért mert már "nagy" ( éves) a kislányom?

2011. ápr. 15. 13:28
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi a 6-os Pampers-t használjuk, legutóbb 6o Ft-ra jött ki darabja akcióban az Auchan-ban. Azért az elég sok még így is!
2011. ápr. 15. 13:31
 4/11 anonim ***** válasza:

De én nem a babás kuponra gondolok ám. Nincs az a lila dm-s törzsvásárlói pontgyüjtő kártyád?

Ha nincs, akkor gyorsan igényeld meg, a vásárlások után kapsz pontokat.

azokért válthatsz ki 3 féle (50, 100, 150 pontos)kuponfüzetet, amiben idiótaságok vannak, meg általában 1 bármire beváltható kupon. Na az az 1 kell neked a pelushoz.

PL. Én ki szoktam váltani egy 50, és egy 150 pontosat, és így lesz 1 db 25%, és 1 db 15%-os kuponom, így veszem a pelust mindig.

A részleteket majd elmondják, de ha van ott nálatok dm, akkor így kéne csinálnod szerintem.

2011. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jajj, igazad van, dehogynem van DM-es lila kártyám, csak olyan rég nem használtam már (elköltöztünk messzebbre és nem járok mostanság DM-be) és el is felejtettem!!

Jó, hogy mondod!

Ha megyek be a városba, majd útba ejtem legközelebb a DM-et! Köszi, hogy írtál és segítettél így ismeretlenül!


Egy 2 éves kislány anyukája

2011. ápr. 15. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát szívesen:-)



egy 7 hós kiscsaj anyuka

2011. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még én vagyok még 1x:-)

A 6-os pelus biztos azért drágábbra jön ki, mint a 4-es, szóval azért nem 34ft-ra fog gondolom kijönni, hanem mondjuk 45-50-re...

2011. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, igen, persze drágább, hisz nagyobb. Akciósan régebben úgy kb. 54.-Ft volt, ha jól emlékszem.
2011. ápr. 16. 20:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Írtam Neked egy emailt...:-)
2011. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaaa, illetve írtam volna, azt hittem, hogy a kérdésnél tudok írni Neked közvetlen, de nem.


Szóval ha Bp.-i vagy, és jó Újpest, vagy a kék metró vonala, akkor tudok adni egy elérhetőséget, de ide nem szeretném kiírni. Én tőle is vettem már pampers-t, olyan áron, mint a Dm-ben akciósan, kuponnal....ha érdekel.

szió

2011. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!