Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos babám mostanában ha...

9hónapos babám mostanában ha felébred éjszaka, nem akar visszaaludni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Eddig cicin szépen visszaaludt, de most már inkább csak harapja, nyúzza....stb. Éhesnek nem éhes, foga nem jön (már van neki 8), ha magam mellé veszem akkor se alszik hanem mászkál az ágyban és beszélget. A párom meg hajnalban menne dolgozni....
2011. ápr. 15. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
segíteni sajnos nem tudok...de mi ebben a cipőben járunk.9 és fél hónapos.eddig is felkelt cumiért,enni,inni,de mindig vissza is aludt.4 napja-elalvás után kb 3 órával felkel és nekiáll játszani.nem tudok mit tenni.bocs a offért...én is várom a válaszokat a tapasztaltabb anyukáktól
2011. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet h az idő a felelős....???
2011. ápr. 15. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nálunk ilyenkor jött el a sírás időszaka.Igaz az én lányom külön szobában aludt és pár napig felébredt éjjel és gondolta,ha már úgy is felvan miért ne játszhatna többnyire velem...Én is a férjem miatt aggódtam mert én alhatok,de neki meló.Kb 4 éjjel után mondtam a férjemnek ne haragudjon rám,de nem csinálhatja ezt a picurkám hajnalban bőgés lesz.Felkelt éjjel kapott enni a cumit villanyt le eltelt vagy 10 perc hallottam,hogy beszélget,majd nyavajgás sírdogálás sírás,komolyan sírás bőgés,bömbölés kb.:1 órán át aztán csend.5 ilyen egész éjszaka volt,most 7 éves azóta nem ébred fel éjjel,vagy ha igen megy pipilni aztán fekszik is vissza.Nem jó hallani,hogy sír,bár inkább hiszti ez,de nem szabad hagyni,hogy felváltsa a nappalt az éjszaka.:)kitartás!
2011. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én azért nem állnék le vele játszani de nem is hagynám sírni!valahol a kettő között egy arany középútat próbálj meg!Bemész,halkan elmondod neki,hogy éjszaka van,aludni kell,apa,anya fáradt,cumi,simi és kijössz!Hagyod egy pár percig,ha sír bemész szintén simi,cumi stb és kijössz,mindíg egyre később menj be hozzá!Sajnos az elején ez biztos kemény de sztem megéri!Egy pár éjszaka után rájön,hogy éjszaka aludni KELL és nem fent "dorbézolni".

Kitartás!

2011. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legy unalmas, de nagyon! en igy jartam el, koszontem neki, megsimogattam , de semmi jatek, afeny halvany volt, es egyszercsak rajott h ez nem az a napszak:)
2011. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!