Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam 3 napja nem...

8 hónapos kisfiam 3 napja nem kakilt, gondolom az almától, esetleg a krumplitól. Adhatok neki simán kammilateát (virágból forrázom), vagy csak keverjek valamennyit a teájába? Mecsek bébiteát iszogat naponta kb.50-60 ml, amúgy anyatejes.

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja eszik délelőtt gyümit, egy hete pedig már délután krumlit és répát. Azóta gond a kakilás.
2011. ápr. 15. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alma, krumpli és a répa is hasfogó. Együtt én sosem adtam, pont emiatt, nehogy gond legyen. Kamillateával próbálkozz, vagy mondjuk ne adj neki főzeléket, hanem csak gyümit kétszer egy nap. De ne almát, hanem mondjuk körte, barack, sütőtök, ami lazítja a székletét. Vagy céklalé, cékla. Nagyon hatásos tud lenni.
2011. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az almát meggyel keverem, a krumplit pedig anyatejjel habarom, azt hittem, ez elég...


Köszönöm, akkor holnap keresek sütőtököt, pont az következne most. Ha csak céklát kapok, azt hogy készítsem el neki? Én még sosem ettem és sosem vettem. :(

2011. ápr. 15. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a sütőtök mindig bejött:)))
2011. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig üveges szilvapürét adok neki ilyenkor. Már 4hó óta adható. Nekünk nagyon hatásos.
2011. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az őszibarack jött be.
2011. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a gond,a védőnő javaslatára minden reggel itattam vele sárgabarack levet,nekünk bevált.
2011. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!