Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rongyit, alvókendőt mikortól...

Rongyit, alvókendőt mikortól adtatok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
születésétől kezdve
2011. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyobb gyereknek,ne csecsemőnek adj, mert fulladást okozhat, belefúrja, magára húzza stb. Nem ajánlják még a plüss állatokat sem, és a takarót is a hóna alá kell rakni,különben magára húzza.
2011. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Újszülött korától mellette van egy kb. 20x20-as plüss rongyi, de 7-8 hónapos volt, amikortól ténylegesen azzal alszik, ébredés után még kb. negyed órát el sem engedi. Most 16 hós a fiam.
2011. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Születésétől kisagyaban van kb 10x20 cmes kis kendő, de nem tűnt meg fel neki:) most hét hetes.
2011. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ujszulott koratol. Kesobb mar nagy esellyel nem fogja megszeretni, de igy sem biztosan.

A nagyobb gyerekunknek vettem (kettot is egybol meg mielott szuletett, hogy legyen valtas), de barmennyire pakolgattam melle, akkor sem szerette meg. De mas sem, kesobb kisparnahoz ragaszkodott.

A kisebbik gyerek pedig macit szurt ki maganak, egy nagyobb puha micimackot, a nyalzokendot szinten nem szerette, utana pedig inkabb o is parnas lett.

2011. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem adtam neki sosem. A takarója lett a kedvence, azt keresi és húzza magára, fúrja bele a fejét, ha álmos. :)

Húzza ki a kiságyból. (1 éves)

2011. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is az elejétől van egy sárga pici plüss pléd,ezzel alszik el, imádja álandóan gyürkészi szopi közben is, és nagyon megnyugtatja. Gyürkének neveztük el,de ha elalszik én a mai napig egyből kiveszem a kiságyából, félek nehogy baja legyen. 11 hós
2011. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az én kislányom 6 hetes múlt. Gondolkoztam rajta, hogy kellene neki valami, hátha...
2011. ápr. 17. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Az meg boven belefer, igazabol csak most kezdi el erzekelni a kulvilagot. Szerintem ha hajlamos ra, akkor megszokhatja meg jol.
2011. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
textilpelus, mindig ami kinn van nyáltörlésre
2011. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!