Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusra vagyok kiírva a...

Júliusra vagyok kiírva a kisfiammal és nem igazán tudom, hogy milyen kisruhákat érdemes venni? ! Miben hozhatom haza a Manómat?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek! Mit vegyek? Mennyit?
2009. márc. 4. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Júliusban valószínüleg nagyon meleg lesz. Egy réteg pamut ruha biztosan elég, mondjuk rugdalózó. Vékony sapkája mindenképp legyen és egy vékony takarója is. Az újszülöttek szeretnek betakarva lenni. Nagy melegben lehet a takaró egy textilpelus is.
2009. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a mennyiségről megfeledkeztem. Újszülöönek nem érdemes semmiből 3-4 db-nál többet venni, mert a kicsi ruhákat nem hordják sokáig.

Sok boldogságot a babához!

2009. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked a segítséget! :)

Gondoltam rá, hogy inkább 62 kisruhákat veszek, persze azt sem sokat.

Kiskesztyűt érdemes venni?

2009. márc. 4. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Kezes lábas pamut rugdalózót vegyél, aminek van talp része is, nem kell hozzá kis zokni.

Nekem 58 cm-rel született a babám, s 3650grammal, az elején az 56-os ruhák is lógtak rajta.

Szerintem nyugodtan vegyél 56-osból 7 db-ot, hogy ne kelljen minden nap mosni. Én van hogy egy nap 3x átöltöztettem az eljén, mert sokat bukott, s mindig elázott a kisruhája.

Vehetsz 8 db bodyt, hosszú és rövidújjút, valamint 3 kisnadrágot, s bodyval az is tökéletes viselet. S ugyan ennyit 62-es méretből is vehetsz, hogy legyen, ne kelljen boltba szaladgálni majd érte ha kinőtte az 56-osokat. Most a tescoban van akciós body, 3db 850 ft, a tipegőket pedig a coraban szoktam venni 1000 ft-ért, vagy a C&A-ban 2000ft.

2009. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! A Tescoban lehet kapni Cherokee babaruhákat! Nagyon jók!Rugdalozó és body is 3-7 db-os csomagban van.Méretűk:

Newborn/újszülött/

0-3 hónapos korig

3-6 hónapos korig stb. Az újszülött is kb.1 hónapig jó utána meg a 0-3 hónapos korig jön.Ha nagyon meleg lesz akkor rugadlozó,vékony takaró és vékony sapka elég.MIndig egy réteggel többet adj rá mint ami rajtad van.MInden jót!!!

2009. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megnézem amitt írtatok, ezek tényleg jó áron vannak.

Köszönöm!

2009. márc. 4. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én májusban szültem ugyan 3 éve és most is májusra vagyok kiírva.Én akkor vékony pamut ujjatlan rugiba,rövid ujjú body-ba,kis vékony sapiba,vékony takaróval hoztam haza a babát.Most is így lesz.A kis kesztyűt gondolom a kezére gondoltad,sima zokni is jó a kórházba azt szoktak kérni.

3-4 egyébként tényleg kell mindenből,de ha a védőnőd nem adott kelengye listát én szívesen küldök neked.


Jó babavárást!

2009. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!