Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen babakocsi?...

Újszülöttnek milyen babakocsi? Nektek milyen van/volt?

Figyelt kérdés

Újonnan kellene megvenni, de mindenhol azt látom 70 ezer az alja. Lehet olcsóbban is kapni? Vagy ez jó ár érte?

És szerintetek mit tudjon? Mármint funkcióban, kerekekben? Kisvárosban lakunk, néhol elég rosszak az utak, néhol nagyon jók.


2011. ápr. 22. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos lehet olcsóbban, de ha használtan veszel 70 ezerért, akkor az már olyan, hogy megszólal. érdemes lenne használtat venni inkább, ez persze csak tanács.
2011. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rossz utak=nagy kerekek! Szempontok: könnyen lehessen egy kézzel tolni, figyelj a méretére, ugy értem h kis

boltokba be tudj vele menni. Nekem a nagy csomagtartó is szempont volt. És használtan is vannak nagyon nagyon jó kocsik...! Menjetek el vmi nagyobb bababoltba ahol ki lehet próbálni a kocsikat, és utána tesz-veszen vagy vaterán szét kell nézni:))! Minden jót.

2011. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vízszintesig dönthető háttámlájú legyen.Ha rosszak az utak felétek,akkor érdemes nagykerekűt vásárolni,ami felfújható..így nem fog annyira rázkódni,amikor tolod.Tolókarja átfordítható legyen,így mindkét irányból tolhatod...és valóban,ha használtan veszed,akkor 70 ezerért már nagyon jó minőségű kocsit vásárolhatol..és persze lehet,hogy majdnem újjan,de mivel használt új árában már nem adhatja el a vevő.Teszveszen,vaterán rengeteg szuper jó kocsit találsz!
2011. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi 30.000Ft-ért vettük pár hete a kocsi újan.Van hozzá pelenkázótáska,esővédő,mózeskosár,lábzsák.Szerintem nagyon jó ár volt érte.Nem tudom milyen fajtát keresel de ezt újszülött kortól egész addig míg szükség van rá lehet használni.Küldöm az oldalt nézegesd meg őket.


[link]

2011. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
..bocsi..az eladó nem adhatja el új árában,ha használt a kocsi..
2011. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben használt Jané Slalom szettet vennék.
2011. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van.Ez most akciós. Mi Pesten lakunk, és a hatalmas kerekei nagyon jók, mert a közlekedés egy horror a magas járdák miatt.

2011. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 éve volt 50E Graco Ultima babakocsi+hordozó (TS)

Mózeskosarat nem akartam, szerintem felesleges, sz vízszintesig dönthető újzsülött szűkítővel, lábzsákkal bolygókerekes

Még mindg megvan.

[link]

2011. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Retrus babakocsink van. Használtan vettük, 3 funkciós, nagy kerekű, imádom. A Brendonban néztük 1,5 éve, akkor volt 40.000 körül, de barát házaspártól vettük át 15.000 Ft-ért. 6 éves, kiszolgált 2 gyereket, az enyém a 3. gazdája,de még mindig tuti. Az tetszett meg benne, hogy tágas, vígan elfér benne a gyerek. Pedig elég nagy növésű babám van, de télen is simán elfért benne úgy, hogy lábzsák is rajta volt.
2011. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Pliko P3 van, használtan vettük, szettbe kb. 50.000-ért (hordozó bázistalp, mózeskosár, sportrész, pel. táska). Nagyon jó, mintha új lenne. :) Miért zárod ki a használtat? Meg kell nézni, mielőtt megveszed, és ha jó, akkor megvenni. De ez csak az én véleményem.
2011. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!