Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddid mint egy kisangyal...

Eddid mint egy kisangyal aludt este,1-szer kelt fel enni, semmi gond nem volt. Pár napja alig alszunk valamit. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Lassan 4 és fél hónapos. Lehet, hogy a foga megindult? Egy pár napja kap almát. Esetleg azzal van a baj? Mondjuk kétlem, mert tegnap direkt nem adtam és a helyzet nem változott.
2009. márc. 5. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h jön a foga, de most hihetetlen front van, lehet, h attól sem tud nyugodtan aludni.
2009. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is ennyi idősek vagyunk. 3 hónapos kora óta átaludta az éjszakákat, de most már nem :( Szerintem megnőtt a táplálék igénye. Kétszer kelünk fel éjszaka. Biztos nem az alma az oka.
2009. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velünk is ez a helyzet, mi is 4.5 hónaposak vagyunk. Már azt hittem sikerül átaludni az éjszakát, most pedig óránként ébredünk. Már nagyon fáradt vagyok és is. Almára gyanakodtam, mert azt kapott most ujjat. Hát nem tudom. Reméljük elmennek a frontok.
2009. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes!A babám szintén 4 hónapos,egy hete kap almát.és azóta kel éjjel 1-2x.Én is próbáltam hogy nem adtam neki,de uúgy fölkelt.Nem lehet,hogy az alma serkenti az étvágyat?
2009. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A baj az, hogy nem mindig enni kel fel, hanem csak úgy. Hát,látom, nem csak velünk van ez... Kitartást!!!
2009. márc. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!