Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 9 és fél hónapos...

A kislányom 9 és fél hónapos és már nagyon unja gyümi-keksz vagy joghurtos reggeliket, ti miket adtok az ijen koru babátoknak, ebédnél már szinte mindent eszik, levest stb, és imádja az izeket is, tietek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggelire szopizott, délelőtt evett vmi gyümölcsöt keksz és egyebek nélkül, vagy sonkát és kenyeret is adtam már neki. Szerette a nyers zöldségeket is, paradicsom, reszelt répa. De akár tejpépet is adhatsz neki nyugodtan. A gyümölcs tud változatos lenni, mert ugye sokféle van belőle. Ne tegyél bele kekszet és nem lesz egyeníze.
2011. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zabkása reszelt almával, vagy apróra vágott aszalt szilvával; ujjnyi darabkákra vágott házi kenyér, mellé uborka, mozarella sajt; natúr joghurt, mellé negyedelt szőlő, banándarabkák, narancsdarabkák (ezeket ő maga eszi kézzel, a kanalasat én adom).
2011. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
babaműzli minden nap más gyümölccsel.
2011. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt adom amit én is eszek (kenyér, kifli, zsömle, virsli)
2011. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 9,5 hós a kislányom, és reggelire még tápszert kap. Utána szoktam Neki adni egy kis vajas kenyeret sajttal. Tízóraira babajoghurt, vagy puding, gyümivel, ebédre húsos főzelék, uzsonnára tejpép gyümivel, vacsorára pedig tápszert kap.
2011. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
inkább az érdekelne,hogy ojasmit amit ti esztek,pl,vajas vagy sajtos vagy májkrémes kenyér,vagy esetleg virsli és ijenek,mert már nagyon unja a megszokott izeket,amugy már próbálom és imádja
2011. ápr. 26. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már adtam neki vajas kiflit, sajtot(imádta), sajtkrémes kiflit. Túrót már 8 hós kortól ehet, az én lányom imádta gyümivel, natúr joghurttal, rengeteget evett. Nagyon szerette még a vajas kenyérre kent tojás sárgáját is. Én szalámit nem adtam neki, és virslit is csak 1 évesen kapott először. Hát nem túl változatos, de nekünk elteltek így is a reggelek és nem volt elégedetlen a babám.
2011. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!