Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszék vált be...

Milyen etetőszék vált be nektek? Mire érdemes odafigyelni vásárláskor?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy etetőszék minél egyszerűbb szerkezet annál jobb. Egy etetőszék nem arra kell, hogy a gyerek abban hintázzon, játsszon vagy aludjon. Ezért felesleges mindenféle "hiperkakukkos" funkcióval ellátott etetőszéket venni. A dönthetőség illetve az állítható magasság is csak ideig óráig lehet előnyös, ezért nem biztos, hogy megéri azt az árat amivel ezek drágábbak. Magasan a legjobb ár-érték arányú etetőszék az az ikeás.
2011. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A legfontosabb ,hogy legyen benne őv ,hogy nehogy kiessen belőle a baba !
2011. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Nekem a tálcája volt fontos, mert ami teljesen lapos volt, arról mindig minden leesett. Amikor nagyobbacskák voltak, akkor is sokszor üldögéltek az etetőszékben, pl. zizit csipegettek vagy rajzoltak. Ha nem volt a tálcának pereme, akkor folyton kapkodhattam a leeső ceruzákat, tálkákat, mindent.
2011. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van nagyon szeretem, igaz nincs benne öv de feltaláltam magam és megoldottam egy sállal, addig még ki kell kötni nagyon is jó az is. Azért ezt választottam mert később mikor már nagyobb lesz asztal-székké alakítható és tovább tudjuk használni. A lapos tálca részét meg öntapadós tállal korrigálni lehet és már sem landol a földön az étel az első kalamolás után...

2011. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
IKEA Antilop, 3-4000 Ft volt, könnyű, egyszerű, tökéletesen elég.
2011. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a mi etetőszékünket, ami nekünk fontos volt az, hogy legyen a lába között egy fix, belógó rész,(nem tudom mi a pontos neve) ami megakadályozza, hogy kicsússzon a baba bekötés nélkül is. A felső tálca rész kivehető, így bármi is az étkezés vége, könnyen tisztítható.
2011. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a az ov, talca volt fontos, maig hasznaljuk ,de lehajthato, ha mar nem kell. Massziv legyen, nehogy felboruljon, nekem emiatt nem jott be az Ikeas. Nekunk fa van. Bevalt.
2011. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én ezt vettem a babámnak. [link]

Nagyon praktikus, velünk együtt ül az asztalnál. A legtöbb asztalra felszerelhető, könnyen fel-levehető, síkra össze lehet csukni, így szállítani is könnyű. Nekünk nagyon bevált!!!

2011. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi is most készülünk venni, nálunk az alábbi szempontok nagyon fontosak:

-stabil szerkezet

- levehető peremes tálca, pohártartóval

- természetesen legyen kényelmes

- legyen benne biztonsági öv

- legyenek kerekei, amivel akár néhány centit is el lehet könnyedén mozdítani. Nálunk kicsi a konyha és pl. ha én fel akarok állni akkor el kell tolnom az etetőt mellőlem egy kicsit, hogy kiférjek, kerekek nélkül ez igen nehézkes lenne gyerekkel együtt mindig ide-oda pakolászni

- legyen könnyű és akár egy kézzel összecsukható

2011. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
A fa szetszedheto etetoszeket nem ajanlom kezdesnek. A kisfiam frankon kiesett belole, szerencsere nem esett baja. Masreszt nagyon bovli, szetesett a szek resze. 1 gyereket nem szolgalt ki.
2011. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!