Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Igy van ez, csúnya anyukának...

"Igy van ez, csúnya anyukának szép kislány"?!

Figyelt kérdés
Ma ezekkell a kedves szavakkal illetett egy bácsi a városban,miközben toltam a lányomat....hirtelen köpni nyelni nem tudtam,nem szóltam semmit. És ráadásul nem is először hallottam ilyet,mert pár hónapja ugyanigy egy öreg bácsi(nemtudom lehet hogy ő volt az) ezt mondta,illetve kérdezte az eladónőtől az élelmiszer üzletben,hogy "mondja meg,hogy lehet ilyen csunya nőnek ilyen szép kislánya?" Azt hittem elsüllyedek...én eddig nem tudtam h.csunya lennék. De ez már kicsit gyanus ha kétszer megtalál iylen beszólással. Majdnem sirtam a város közepén:-((
2011. ápr. 27. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De bunkó....Én visszaszóltam volna, ha ez a férfiakra is igaz, akkor magának nagyon szép gyerekei lehetnek....
2011. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Ne vedd magadra! Én még nem igazán láttam olyat,hogy csúnya anyukának szép gyereke lett volna.És mi számít csúnyának? Még jó,hogy nem azt mondta,hogy szép anyának csúnya gyerek!
2011. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, bunkó és kész. Ha annyira csúnya lennél nem akartak volna tőled gyereket:)
2011. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj vissza.Arogátlan bunkók az ilyenek.
2011. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az öreg egy tahó, és minden gyerek szép.

Én nem vagyok a világ szépe, ezzel tisztában is vagyok, és mindkét gyerekem nagyon szép, pedig rettentően hasonlítanak rám. Nem is értem. :)


Aki ilyet mond, azzal nem kell foglalkozni.

A férjednek tetszel, másnak meg nem kell megfelelned.

A lányod meg számtalanszor el fogja majd mondani, hogy te vagy a legszebb és legjobb anyuka a világon! Az fontos, nem az ilyen vén... k, akinek tán nem is volt szemüveg. :DDD

2011. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de sajnállak, gondolom milyen szarul eshetett!!!:(

De ne foglalkozz vele!Lehet nem is lát jól a bácsi!Vagy csak így nyugtatja magát, mer tudja, hogy egy olyan JÓ NŐ mint TE már soha nem lehet az ővé :P

2011. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora bunkó emberek vannak...
2011. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok a bunkó ember.Nálunk a férjemet szokták megtalálni,hogy biztos nem az övé a gyerek,mert szép...

Na ehhez vágjak jó pofát:(

2011. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora taplók... Már bocs. Ott, akkor a meglepettségtől én sem tudtam volna mit mondani rá- persze órákkal később a dühtől már annál inkább...

Lépj túl rajta, mindenki máshogy értékeli a szépséget. A párodnak és a lányodnak akkor is biztos Te vagy a legszebb, és ez a lényeg.


Másfél éves kislány anyukája

2011. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Szokták használni ezt a kifejezés, hogy "hogy lehet ilyen csúnya anyának vagy apának ilyen szép gyereke". Nekem is mondták már persze családon belül. Olyan ember, akivel nevettünk rajta. Nem balhéznék azért rajta, de vad idegentől nem szép dolog.

A szépség meg amúgy is relatív fogalom, mint tudjuk.

2011. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!