Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több gyerkőcös anyukák, akik...

Több gyerkőcös anyukák, akik az első terhességnél többször rosszul voltatok, így volt ez a másikaknál is?

Figyelt kérdés
Nálunk még csak egy pici van, de nem sokára szeretnénk még egyet, csak kicsit félek, hogy mi lesz, majd ha ennél a terhességnél is olyan hányós leszek. Hogy tudok akkor majd a nagyobbal reggel kelni, játszani, etetni.
2011. ápr. 28. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rosszul voltam mind a kettővel. Csak a hányás segített, ráadásul délután, este kezdtem mindig rosszul lenni, vagy szerencsére, mert addigra hazaért a férjem is aki sokat segített.
2011. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél 3-4 hónapig minden reggel, minden 4. falat után mentem hányni, most meg, a gyomrom kevergett talán 5-6 alkalommal, de egyszer sem hánytam. Én is csodálkoztam.
2011. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne így állj már hozzá az elején,mert akkor tényleg rosszul leszel.

4 szülésem volt,mindegyik terhességem más és más volt.

Volt amelyiknél hánytam volt amelyiknél nem.


Minden jót!

2011. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont most tettem fel egy hasonló kérdést.Én napi 6-8-10X hánytam az elsővel...fel sem tudtam kelni.:( Nekem is ez a dilemmám...
2011. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem az első gyaloggalopp volt a másodikhoz képes. a második terhességet sokkal nehezebben viseltem, és sokat voltam rosszul is.
2011. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én alapjában véve is nagyon hányós vagyok. Stresszhelyzetben az az első, hogy hányingerem van, és sokszor hányok is, így fel voltam készülve, hogy nem lesz könnyű a terhességem.


A lányommal végig is hánytam szépen 5 hónapot. reggel, délben este. Ha kinyitottam a hűtőt, ha kezembe vettem a nyers húst a főzéshez, ha tüsszentettem....sőt, ha csúnya embert láttam az utcán, TV-ben, már futni kellett!


Nagyon féltem emiatt a második terhességtől, de csodák csodájára talán 2x, ha hánytam, és vagy 1-2x émelyegtem.

2011. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!