Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs valami jó ötletek Anyák...

Nincs valami jó ötletek Anyák napjára a Nagyiknak? Kislányom 10 hónapos

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Láb és kéz minta. Befested a lábát és kezét és csinálsz lenyomatot. Mi most ezt adjuk. A gipszes lenyomatkészítőset még nem akartam megvenni, kicsit drága. Majd talán karácsonyra az lesz.
2011. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi előhívatott fényképeket(művészi) adunk az unokákról,fénykép-tartóban(mármint keretben).2,5 éves és egy 6 hónapos kisfiúk anyukája
2011. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak mi só-liszt gyurmából készítünk kézlenyomatot, én is és az 5 hónapos lányom is. Remélem örülni fog!!!
2011. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok.A "művészi" nem azt jelenti esetünkben hogy műtermi,hanem a saját gépünket beállítottam "szépia"módra (sárga-fekete)és saját fantáziám szerint érdekes cuki képeket készítettem.Pl a félévest bele tettem egy kibélelt kosárkába,vagy körberaktam őket macikkal stb.A fiúkat felöltöztettem egyformán,farmer,fehér hosszú-ujjú felső,mezítláb.Ezután csak elő kell hívatni,még bele fér vasárnapig!Hajrá!
2011. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anniebianca ***** válasza:
Jujj, ez az utolsó nagyon jóó, kár hogy csak most olvastam,és mi már elkésítettük az ajándékunkat. Mi gipszképet díszítettünk tavaszi virágokkal, közepébe nyomtunk 7 hónapos kisfiam kéznyomatát.
2011. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!