Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok valamit anyák napjára?

Kaptatok valamit anyák napjára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 18:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mivel még pici a lányom nem kaptam, a férjemnek meg nem én vagyok az anyukája így tőle meg nem várom el.
2011. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egy közösen befejezett "orgona ágát" a 3 éves kisfiamtól, egy verset a 7 éves nagylányomtól, és egy cserép fokföldi ibolyát a férjemtől.
2011. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ezt én írtam ki reggel és szomorúan látom mennyi apuka van, akinek ez nem fontos :(
2011. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Az apukáknak miért lenne fontos?!

A férjeknek nem a feleségük az anyjuk, így miért kéne elvárni, hogy a gyerek helyett felköszöntse őket? Majd ha a gyerek 2-3 éves lesz, majd felköszönti az anyját.

Én sem várom el a férjemtől, hogy a másfél éves fiam helyett ajándékot adjon. Majd eljön az ideje.

2011. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem kaptam, csak 20 hónapos a kisfiam.

De én megemlékeztem anyukámról, nagymamámról.

2011. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A fiam 21 hónapos, és kaptam tőle virágot:)

Szerintem nagyon szép gesztus a páromtól, hogy gondoskodik róla, amíg a fiam önálló nem lesz:)

Valakitől így is meg kell majd tanulja, és tök jó, hogy van videó meg kép, amikor behurcolta a csokrot (és amikor meg akarta kóstolni:D)


De ha nem jutna eszébe a páromnak, szerintem nem akadnék ki, de azért örülök, hogy ilyen jó fej:D

2011. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én kaptam egy anyák napi képeslapot, amelyet a párom csinált a kisfiúnk nevében. Gyönyörű lett. A vers:

Ki az, aki ápol

Születésem óta,

Testemet, lelkemet,

A bajtól is óvja?

Ki tanított engem

Isten szent nevére,

S ha baj, vagy bánat ér

Ki ölel szívére?

Könnyes lesz a szemem,

Ha róla beszélek,

Az én édesanyám

Ez az áldott lélek.

És szívemnek nincs szebb

Kívánsága, vágya

Csakhogy Őt az Isten ezerszer megáldja.


A másik:


Egy kis verset súgott nekem

A szerető szívecském,

Megtanultam, s el is mondom

Édesanyák ünnepén.

Reggel imám azzal kezdem,

Este azzal végzem

Az én édes jó anyámat

Áldd meg és tartsd meg Isten.



Úgy sírtam mint egy kisgyerek...

Mellé meg egy cserép virágot.



Szerintem nagyon fontos ez az édesanyáknak.

Igenis az édesapáknak van a legfontosabb cselekedete ezen a napon, mert ha ők nem tanítják meg, hogy mit kell ilyenkor tenni, mi anyák nem mondhatjuk, hogy "gyermekem köszöntsél már fel, mert anyák napja van..."!!

2011. máj. 1. 19:44
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen kaptam, a férjem vett egy csokor virágot, amiben egy plüss bagoly volt és ezt adta át a 13 hós lányom! A bagoly persze a lányommé lett! :o)
2011. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

Az én kisfiam még csak 2,5 hónapos, de a férjem meglepett egy cserép virággal a nevében :)

És én is úgy gondolom,hogy az apukák dolga, hogy fokozatosan megtanítsák a kicsiket erre a szép szokásra.

Nekem különösen jól esett, hogy kaptam valamit, hisz ez az első anyák napjám :)

2011. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!