Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még rajtam kívül valaki,...

Van még rajtam kívül valaki, aki nem kapott még egy szál virágot sem anyák napjára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 10:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
3%
Én nem kaptam, de nincs is gyerekem.
2011. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
11%
Nincs gyereked???
2011. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos en sem kaptam:-(

22 honapos a kisfiam es a masodikkal 17 hetes terhes vagyok.

A ferjem annyira erdektelen az osszes unneppel kapcsolatban, hogy pont tegnap szoltam neki, mert mar nagyon rosszul esik, hogy sem husvetkor nem locsol meg, sem egy szal virag nok napjara vagy anyak napjara...

Egyszeruen neki nem jelentenek az unnepek semmit.

Tegnap kertem, hogy most mar szedje ossze magat, mert neki kellene peldat mutatni a kisfiunknak, + nekem is rosszul esik. Megigerte, hogy ezen tul figyelni fog erre... Hat kivancsi leszek ra, de szerintem ez csak amolyan megnyugtatas volt a reszerol:(

Nem hinnem, hogy megvaltozna:( Azert remenykedem jovore...

2011. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Jelen, bár én nem is kértem.

Túl kicsik a gyerekek még.

A cserepes virágot legelné a nagy, a vágottat sajnálom.

2011. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
61%

Második voltam!


Azért az anyukáknak jól esne,ha a apuka egy kicsit odafigyelne a dátumokra.Nekem 4 gyerekem van (13,11,8,16 hónapos).A nagyobbak már egy kis műsorral is készültek a virág mellé.A picitől persze csak a virágot kaptam,de nagyon szívhez-szoló volt s jólesett.

Nagyon rosszul esett volna,ha nem lepnek meg.De míg picik voltak,mindig levitte őket az apuka virágért!

Ezek szerint a saját anyukáját se köszöntötte fel a férjed?

Ez borzasztó!

2011. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam virágot:-) De felköszöntöttek egy saját versel(férjem írta), ez jobb volt:-)
2011. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
az én férjem sem tartja semmire az ünnepeket.17 hónapos a fiam,tavaly még kicsi volt,de idén már azért reménykedtem benne,hogy más nem,egy pitypangot letép és a gyerek kezébe nyomja.anyukáját felköszöntötte,miután én a kezébe nyomtam egy általam készített képet.igenis nagyon szarul esik,mert így mit fog a gyerek megtanulni?mikor mondtam neki,annyit mondott:ja már neked is kellett volna?én erre alkalmatlan vagyok.most erre én mit mondjak?
2011. máj. 2. 10:21
 8/36 A kérdező kommentje:
a virág csak egy kiragadott dolog.de valamivel megleptek.én semmit nem kaptam.még annyit sem,hogy a teámat megcsinálja,vagy a vacsit elkészítse.
2011. máj. 2. 10:22
 9/36 anonim ***** válasza:

10:09 vagyok

Nalunk ahogy latod ugyan ez a helyzet:-(

Nem tudom hogyan tudnak ennyire erzeketlenek lenni a ferfiak! (tisztelet a kivetelnek!!!! remelem sok van beloluk...)

Nekem azt mondta, hogy a gyereknek kell az anyjat felkoszonteni es o meg kicsi, igy varjak amig mar egyedul felfogja es felkoszont. Annyira rosszul esett, hogy majdnem elsirtam magam.

O vitt az anyjanak 1 cserepes viragot, de azt is csak azutan, hogy elmondtam neki, hogy ez mennyire rosszulesik egy anyanak, hogy nem emlekeznek meg rola:-(

2011. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
1 és 3 éves gyerek anyukájaként én sem kaptam semmit, még egy jó szót sem! :-(
2011. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!