Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos kislányom alvás...

2,5 hónapos kislányom alvás közben gyakran befúrja az arcát a takaróba vagy az ágy fejvédőjébe. Árthat ez a babámnak?

Figyelt kérdés
Szemmel láthatóan őt ez nem zavarja, engem viszont igen, mert félek, hogy így nem kap rendesen levegőt. Pl. egyszer éjszaka nem veszem észre és fuldokolni fog? Légzésfigyelőnk egyébként van.
2008. febr. 14. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod akkor kicsit bogozd ki mikor már elaludt. Az én lányom meg a textilpelussal csinálta ugyanezt. Mikor már aludt akkor a szájánál, orránál kicsit eligazgattam.

Amúgy légzésfigyelőnk nekünk is volt,de azért jobban éreztem magam,ha sikerült kicsit "kicsomagolni"

2008. febr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én drágám is a textilpelenkával csinálta ugyanezt, most már a takarót is magára húzza. Mikor elaludt én is eltakarítok mindent az arca elől, plüssöket is elveszem. biztos ami biztos.

2008. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!