Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés. Válasszatok,...

Babakocsi kérdés. Válasszatok, és indokoljatok, melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
[link] [link] Php? T_id=80108 A Quatro-t újan, a másikat használtan venném,16ezerért.
2011. máj. 2. 13:23
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

[link]


A Quatro linkje. Fönt valahogy nem nyitja meg.

2011. máj. 2. 13:28
 2/25 anonim ***** válasza:
A második link nem jó...
2011. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani hogy netről kipróbálás nélkül egyiket se!


ha már voltatok boltban és tologattad utánna lehet a neten akciózni de látatlanban kipróbálás nélkül egyiket se venném és nem is vettem soha.

2011. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát én a másodikat venném meg, egész egyszerűen azért, mert jobban tetszik:)! És ezek a tolókarok ami a Top Ridernek van,nem jó! Nem kényelmes, nehéz tolni. Ámbár bevásárlásnál praktikus mert rá lehet akasztani a szatyrokat:)
2011. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezért is kérem a Ti segítségeteket,tapasztalatokat. sajna nem tudom őket kipróbálni. Amiről sokan vannak jó véleménnyel, remélem nekem is jó lesz. Persze nem biztos. Várom továbbra is a válaszokat.
2011. máj. 2. 13:32
 6/25 anonim ***** válasza:
A másodikat választanám a tolókar miatt és azért mert nekünk nagyon bejött a 3 kerekű kocsi, szeretjük...
2011. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem nehéz irányítani? Járdaszegélynél nem inog? Nem instabil?
2011. máj. 2. 13:33
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon könnyen kezelhető!
2011. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Igaza van abból a másodiknak hogy ki kell próbálni mert lehet megbánod!

A barátnőmnek van háromkerekűje. Nagyon könnyű tolni, viszont nem érzem olyan stabilnak mint a mi 4 kerekünket, amit rohadt nehéz tolni:)! "Kanyarba" pl a 3 kerekűt, többször majnem felboritottam, de a bnőm igy szokta meg igy oda tud rá figyleni,és nála abszolút nincs ilyen probléma!!!

2011. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha választani kell, akkor a második, mert jobban tetszik a formája, és a tolókar. Viszont egyiknél sem láttam, hogy átfordítható lenne, és hidd el napsütésben, vagy szélben nagyon jó ha átfordítható a babakocsi.
2011. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!