Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Touragoo Flame, Baby merc q7,...

Touragoo Flame, Baby merc q7, Tako jumper x vagy ABC design babakocsit vennél?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív tapasztalatokat várok, akinek van légyszi írja le! Köszi!
2011. máj. 2. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, de Tako!!! Én is olyat fogok venni!!
2011. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abc design,nekem a kicsi és nagy kocsim is az,nagyon megbízható márka,DE Tooragoo-t és főleg Baby Merc-t NE vegyél...
2011. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért nem jó a Touragoo és a Baby Merc?
2011. máj. 3. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a másik kettőhöz képest gyengébb minőség!A sorrend így néz ki minőségileg:

1.baby merc

2.touragoo

3.tako

4.abc

2011. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szjudita válasza:

Sziasztok!

Nekünk Touragoo Flame volt,eladtam...7hónap után nagyon koptak a kerekei,meg belement az apró kavics és repedezett.:(Annó én is a TAKO és a Touragoo között vaciláltam,aztán sajnos a mintája döntött.:(Megbántam:a vidéki rosszabb járdákra csak felfújható nagy kerekű kocsi a jó,ami elől bolygósítható.Most várjuk a TAKO-t,már megrendeltük.Azért írom ezt le,mert első babánál nagyjából tapasztalatlan az ember és nem akarom,hogy más is elkövesse ezt a hibát!Amúgy Lengyelországban a TAKO a csúcs cég,mint autóban a Mercedes,a többi csak másolja a babakocsikat.Egy ismerősön a Chicco-t cserélte le TAKO-ra és már a második baba használja,a kerekén meg nem látszik a kopás.Ég és föld a két kocsi,én egymás után próbáltam...remélem valakinek tudtam segíteni...:)

2012. nov. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!