Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónaposnak kb. meddig kell...

18 hónaposnak kb. meddig kell még babakocsi? Ti hány hónapos korig használtatok?

Figyelt kérdés
Egyenlőre szívesen ül benne, el is alszik néha.
2011. máj. 3. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hós kora óta nem marad el benne, korlátozva érzi magát! :D
2011. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiam 15hónapos kora óta csak akkor használjuk ha messzebbre megyünk,rövidebb utakra már nem!
2011. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amíg szívesen ül benne, addig használd nyugodtan. Mi kb 15 hónapos koráig használtuk, akkor mindenáron ki akart belőle mászni és ordított. Semmi értelme nem volt erőltetni.
2011. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 éves koráig használtuk mert kisfiam késön tanult meg járni(15 hósan) és nagyon kényelmes tipus.utána csak ha hosszabb útra mentünk vagy siettünk,akkor vettük elő,de most 2 és fél éves és kb 3 hónapja nem használtuk már.
2011. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Enyén 11 hónaposan indult el, 26 hónapos lesz 8-án, simán beleül.

Ritkán használjuk már, de pl múlt héten pénteken azzal voltunk vásárolni, nem autóval.


Emellet gyalogol, motorozik, szóval bármivel, csak menjünk:-))))

2011. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18 hónaposan küldtük nyugdíjba a babakocsit. Egyáltalán nem maradt el benne.
2011. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam,egyelőre szereti.én ennek örülök,mert nem kell cipelnem a bevásárolt cuccokat.nem mindig babakocsival megyünk,van hogy gyalog vagy motorral,de nekünk még kell a kocsi
2011. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17 hónapos,még elvan benne.bár rövid utakra nem visszük.
2011. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22 hónapos, és még használjuk, szereti is szerencsére

azzal megyünk boltba, játszótérre, stb

2011. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lassan 18 hónapos fiammal mi még vígan használjuk a babakocsit. Nem is terveztem, hogy nem. Ha vásárlással, nézelődéssel egybekötött játszózás van, akkor is visszük. Nekem kényelmesebb, mert elfér benne egy csomó minden, és nem 1 óra hosszáig tart egy utca megtétele, mert nézelődik.

Ha csak játszózni megyünk, akkor is néha visszük, akkor ő tolja. Jobb egy babakocsit otthagyni a játszón, miközben a fiam után rohangálok, mint egy táskát.

Szerintem még nyugodtan használjátok, ha nem őrjöng mikor benne van. A fiam is jókat alszik benne. Sokszor csak azért nem visszük a kocsit, mert nem akarom, hogy idő előtt aludjon, hanem otthon. De van, hogy pont az ellenkezője: tegnap pl. olyan jót nézelődtem, ruhákat próbálgattam, mert elaludt a kocsiban....

2011. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!