Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

1 éves kislánynak születésnapra valami ötlet? Barátnőm kislánya, kb 10000 ft-ig.

Postán küldhető nagyságú legyen, mert külföldön élnek. Amúgy mindene megvan a kislánynak, de mégis kb mit érdemes?

2011. máj. 3. 21:47  Privát üzenet  

A válaszok
Mesekonyv az adott nyelven? Ha ismertebb nyelv, pl angol, nemet, francia

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2011. máj. 3. 21:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Angol nyelvterületen élnek.

# 2/9Időpont 2011. máj. 3. 21:59 Privát üzenet

- A könyv is jó ötlet, az adott nyelven. De ezek szerint magyarok is, így én olyan könyvet vennék ami angol és magyar egyben, szerintem így is hasznos. [link]

- Valamilyen csinos ruha nyárra.

- Névvel ellátott takaró. [link]

- Anyag baba, a lányom nagyon szereti, pont ilyen mint ami a linken van. [link]

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2011. máj. 3. 22:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket :) anyukája magyar -a barátnőm-, apukája osztrák, és Skóciában élnek :) h teljes legyen a kép :)

# 4/9Időpont 2011. máj. 3. 22:44 Privát üzenet
Ja bocsi, félreolvastam, azt hittem te élsz külföldön:) Akkor magyar mesék, mesekönyvek, magyarul beszélő játékok (megnyomod és beszél pl:)), magyar mesecd-k/kazetták ilyesmi, hogy magyarul is tanuljon meg jól:)

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2011. máj. 4. 11:29 Privát üzenet

Én a kislányomnak nagyon szeretnék egy éves szülinapjára egy Fisher Price tanulószéket. Voltunk vendégségbe és ott volt a kislánynak és amíg ott voltunk addig le sem lehetett róla szedni.

[link]

Ilyenre gondolok, nagyon jó kis dolog.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2011. máj. 6. 09:10 Privát üzenet

én tuti, hogy ezt a könyvet venném és küldeném el

[link]

minden külföldi barátomnak ezt küldtem és nagyon örültek neki, mert tele van szebbnél szebb verssel meg rajzzal. A temérdek műanyagkütyüt meg úgyis megveszik.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2011. máj. 6. 10:23 Privát üzenet

[link]

Ez szerintem olyan jó! Videót is találsz róla, hogy hogyan "működik".

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2011. máj. 6. 22:16 Privát üzenet
Kisfiam Clemmy építőt kap. Ha van a kislánynak, akkor is elfér a többi, ha nincs még, itt az ideje elkezdeni.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2011. máj. 7. 00:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kentek a kenyérre két éves gyermekeiteknek? Esetleg más reggeli/vacsora ötlet?
Szerintetek ez jó ötlet kislányom egy éves szülinapjára, vagy még korai?
Este ha már önállóan issza cumisüvegből a kakaót, az ágyban, kell-e utána büfiztetni? Nem mindig alszik el rá. JA, és vmi ötlet, hogy könnyebben elaludjon? 1,5 éves.
Orfűn szeretnénk nyaralni (horgászni) a másfél éves kislányunkkal. Szerintetek jó ötlet?
Másfél éves babának jó ötlet a hintaló? Szeretik ilyen korban?
A kisfiam másfél éves. Születése óta nagyon rossz alvó. Jelenleg fogzik a drágám, a hátsók jönnek, jó ötlet a fogzás ideje alatt megkezdeni a saját ágyába való átszoktatást?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!