Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislánynak születésnapr...

1 éves kislánynak születésnapra valami ötlet? Barátnőm kislánya, kb 10000 ft-ig.

Figyelt kérdés
Postán küldhető nagyságú legyen, mert külföldön élnek. Amúgy mindene megvan a kislánynak, de mégis kb mit érdemes?
2011. máj. 3. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mesekonyv az adott nyelven? Ha ismertebb nyelv, pl angol, nemet, francia
2011. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Angol nyelvterületen élnek.
2011. máj. 3. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:

- A könyv is jó ötlet, az adott nyelven. De ezek szerint magyarok is, így én olyan könyvet vennék ami angol és magyar egyben, szerintem így is hasznos. [link]

- Valamilyen csinos ruha nyárra.

- Névvel ellátott takaró. [link]

- Anyag baba, a lányom nagyon szereti, pont ilyen mint ami a linken van. [link]

2011. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket :) anyukája magyar -a barátnőm-, apukája osztrák, és Skóciában élnek :) h teljes legyen a kép :)
2011. máj. 3. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ja bocsi, félreolvastam, azt hittem te élsz külföldön:) Akkor magyar mesék, mesekönyvek, magyarul beszélő játékok (megnyomod és beszél pl:)), magyar mesecd-k/kazetták ilyesmi, hogy magyarul is tanuljon meg jól:)
2011. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a kislányomnak nagyon szeretnék egy éves szülinapjára egy Fisher Price tanulószéket. Voltunk vendégségbe és ott volt a kislánynak és amíg ott voltunk addig le sem lehetett róla szedni.

[link]

Ilyenre gondolok, nagyon jó kis dolog.

2011. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én tuti, hogy ezt a könyvet venném és küldeném el


[link]


minden külföldi barátomnak ezt küldtem és nagyon örültek neki, mert tele van szebbnél szebb verssel meg rajzzal. A temérdek műanyagkütyüt meg úgyis megveszik.

2011. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez szerintem olyan jó! Videót is találsz róla, hogy hogyan "működik".

2011. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam Clemmy építőt kap. Ha van a kislánynak, akkor is elfér a többi, ha nincs még, itt az ideje elkezdeni.
2011. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!