Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a 10...

Hogyan szoktassam le a 10 hónapos kislányom nem akar az etetőszékben enni, csak ha onnan kiveszem és mászkálhat közben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ne adj neki kaját csak az etetőszékben. egy idő után belátja, hogy inkább ül nyugodtan mint éhezzen
2011. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak az etetőszékben adj neki kaját. Ha mászkál akkor ne.

Ha nem eszik,.akkor tedd el az etetőszékből,és a következő étkezésig ne kapjon semmit. Nem fog éhen halni,de rájön,hogy a székben kell ennie.

2011. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne vedd ki. ha adsz neki akkor is ha mászkál,akkor persze,hogy nem fog enni az etetőszékben.
2011. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ha hagynám, nem enne semmit, a végtelenségig képes lenne éhezni. Úgyhogy ez a hagyd, majd megéhezik és eszik, csak az arra alkalmas gyerekeknél jön be. Amelyiket nem érdekli az evés semmilyen szinten biztosan nem.

Én járkáltam utána, könyörögtem neki, aztán egyre jobban leült, most két és fél éves és van amikor önállóan, ülve eszik. Járkálni már régóta nem szoktunk utána, de nehéz rávenni, hogy nekiálljon az evésnek.

2011. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is a 10. hónap környékén volt ilyen. Képtelenség volt beleültetni a székbe, úgy ordított és nem volt hajlandó enni. Pár percig elvolt az ölemben, aztán át kellett tenni a kompba, majd onnan a hintába.... Húúú, nagyon kimerítő volt. Aztán valahogy egyik napról a másikra ismét bele lehetett tenni az etetőszékbe. Néha most is tiltakozik, de ha adok valamit a kezébe, amivel elvan, akkor nyugis a helyzet.

Szerintem nálatok is változni fog.

Lehet, hogy az én verzióm sem helyes, hogy mindig adok vmit a kezébe, de inkább ez, mint hogy rohangáljak utána.

2011. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!