Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttet éjszaka csak...

Újszülöttet éjszaka csak akkor kell szoptatni ha fel ébred? Kelteni nem kell?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne ébreszd fel. Ha éhes úgyis jelezni fog neked. Az én babám este9-től 5-ig aludt, nappal bepótolta :-))
2009. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, ha alszik éjszaka, ne keltsd fel. Ha éhes úgyis felébred és jelezni fogja.

Mennyi idős?

2009. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:-) Még a pociban van első baba. Akkor csak jelzi ha kaja kell. Jövő hét szerdára vagyok kiírva, már nagyon izgulok pakolok rendezgetek takarítok. :-)
2009. márc. 10. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy:) Hadd aludjon. Nemrég született meg, az elég fárasztó. Ha nagyobb lesz elég lesz egy élmény, egy strand, vagy utazás, hogy délután 4-től másnap reggelig aludjon utána, a nagy izgalomra. :)
2009. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj, még meg sincs? De aranyos vagy, hát akkor biztos nem hal éhen egyelőre :)
2009. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se keltsd fel. Mi ezzel B...tuk el. Mivel a kedves védőnőnk, aki maga a sátán mint rájöttem utána, azt mondta, hogy 3 óránként ébresszük fel mert ennie kell. Szerintem fel se ébredt volna csak hajnalban, de mi 3 kor felkeltettük. Na onnantól egészen 5 hónapos koráig nem volt megállás mindig felkelt. Tanulság: a másodiknál nem hallgatok ilyen emberre.
2009. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk azt mondták, hogy ne keltsem éjszaka, mert elég nagy baba. Viszont rokonunknál a kisfiú kicsin született plussz még vissza is fogyott a kórházban (kicsit be is sárgult), ezért neki 2 órán ként éjszaka is kelteni kellett. Persze csak addig, amíg kicsit meg nem combosodott a picúr.
2009. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem a kórházban azt mondták,hogy este is 4 óránként ennie kéne, és ha nem kel fel akkor keltsem fel,és próbáljam megszoptatni.De amikor haza jöttem, a védőnő is ,meg az édesanyám is azt mondta nem kel kelteni,max nap közben ha nagyon alvós lenne, akkor azért 4 óránként keltsem fel enni.De erre nem volt szükség! :) Jelzett amikor éhes volt! :)


Jó egészséget,nektek, és majd könnyű szülést! :)

2009. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szabad kelteni éjszaka, kivéve ha besárgul. Akkor mindenképpen ennie kell 3 óránként, de ezt úgyis mondani fogja az orvos, ha ilyen van.

Még a pocidban van, de már nyugodt éjszakákat tervezel :) Én is ilyen naiv voltam:)

Sok boldogságot és könnyű szülést Neked!

2009. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a jó kívánságokat. :-)

Kíváncsi vagyok mi lesz...

2009. márc. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!