Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar a kiságyában...

Miért nem akar a kiságyában aludni 2 éves lányom?

Figyelt kérdés

Kb. 4 napja kezdte el, hogy amikor beteszem üvölt, és ki is ugrik, ha otthagyom (rácsos ágy). Sír, zokog, szörnyű még hallgatni is. Azóta velünk alszik. De ott sem alszik el magától, mellé kell feküdnöm. Ez van délben, és este is. Már összetoltam az ágyát a 3 éves bátyjáéval, hogy ne legyen egyedül, de ugyanez van.

Nem szokott a mi ágyunkban aludni korábban, max hajnalban vittem át néhányszor.

Elég elkeserítő a helyzet, mert nem akarom, hogy teljesen odaszokjon hozzánk, viszont nem tudom, mi tévő legyek.

Segítsetek kérlek!


2011. máj. 8. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

az jó, ha nem hagyod, hogy nálatok aludjon. Egyszer se- mert rögtön rendszert akarnak abból, ami nekik tetszik, és abszolút nincs keresnivalója a szülők ágyában.

Kicsit félhet valamitől, de biztos, hogy rájátszik.

Egy darabig mellé kellene ülni, és ott olvasgassál, majd elalszik.

Lehet -már 2 éves, hogy ha egy új kiságyat kapna - nagy ünneplések közepette -milyen szép ágyacskád van stb.

az megoldás lehet. (olyan, aminek oldala van, alcsony, nem nagy baj, ha legurul és főleg nem olyan veszélyes, mint ha kimászik a rácsos (?)ágyból. hm?

[link]


de annyit, hogy a gyerekek felvesznek rossz szokásokat, majd elhagyják -néha nem is tudja az ember miért, de nem kell kétésgbeesni, nem örökre szól :)))

2011. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező megoldódott a problémád?mi most teljesen hasonló cipőben járunk,és teljesen tanácstalan vagyok.Te mit tettél?hogyan kezelted?köszi válaszod.
2011. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, meg. Tettem egy matracot az ágya elé, egymás mellé toltam a 2 kiságyat, hogy ne legyen egyedül, altatáskor lefekszek a matracra, megfogom a kezét, és mesét mondok. Addig maradok, míg el nem alszik... Most ez a helyzet. Nem a legjobb, de 100x jobb, mint volt!
2011. máj. 22. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!