Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol számit lázasnak a baba?

Bogyo110 kérdése:

Mikortol számit lázasnak a baba?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk meg a 3 havi oltást és most 37.2 a hőnk nagyon nyügös mindenért sir olyan mintha a hasa is fájna közbe meg olyan mintha folyton éhes lenne .Szóval nemtom mikortol adhatom neki a lázkupot!
2011. máj. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az csak hőemelkedés, én csak 38,5fölött adok kúpot
2011. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38-tól van láz, úgy mint a felnőtteknél. Én ha nagyon nyűgös, de csak hőemelkedése van, adok neki Nurophen szirupot. Ha nagyon nyűgös, adj neki, attól baja nem lesz, de legalább nyugodtan alszik.
2011. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kúpot tényleg csak 38 felett szabad neki adni. 37,2 még csak hőemelkedés sem. Ha 37,5 fölé megy, akkor is csak egy fél Nurophen vagy Panadol szirupot adj, ha nagyon úgy gondolod, hogy kellene. Nem szabad elnyomni a szervezet védekező mechanizmusát. Én nem adnék még neki semmit. 37,2 lehet attól is, ha melegebb volt a fürdővíz, vagy melege van.
2011. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a gyors válaszokat nurofen az jó mert az pont van is ithon köszike !
2011. máj. 11. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
38 fok alatt nem szabad semmilyen lázcsillapitót adni,mert akkor elnyomod a védekező képességet és egy nagyon beteges gyereked lehet később,emiatt.
2011. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!