Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen idoben (Pest) kell a 3...

Ilyen idoben (Pest) kell a 3 honapos babara sapka? Eleg meleg van.

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy vékony kalap még nyáron is kell, ha fúj a szél akkor olyan ami a fülét is védi.
2011. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én nem adtam rá :) rövidujjú body van rajta,meg 1harisnya

és viháncolt kint a napon :D

2011. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kalap kell a fejére, mert egyébként napszúrást kaphat , a fülét pedig ilyen kicsinek még nagyon óvni kell.eüs
2011. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem azért kell a sapka, mert fázik, vagy melege van!A kutacsát kell védeni!Ahol nincs koponyacsont,ott egyelőre semmi nem védi az agyát.Ha felhevül a kis feje, olyan napszúrást kap, hogy az ügyeleten fogsz vele kikötni.Az én lányom augusztusban már majdnem egy éves lesz, de fogok rá adni nagyon vékony kis kalapot, még kánikulában is!A fül az egy dolog, leginkább a fejét kell védeni.Én is eü-s vagyok.
2011. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
MIndenképp adj rá, egy vékony cérnasapka elég, de legyen rajta.
2011. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én vettem neki simlis satyit, őrült vagányan néz ki benne a fiam. :)) 3 és fél hós
2011. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos babára?? Ne viccelj, persze hogy kell adni!!
2011. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bavallom férfiasan, hogy nem adok rá sapkát.

Egy: a babakocsi kupolája teljesen leárnyékolja, a legdurvább szél sem fúj be, sem a kutacsát sem semmijét nem éri a nap, viszont megreked benne a levegő egy vékony cérnasapkában is olyan hőgutát kapna...

Amikor kendőben viszem ki, akkor meg azt "húzom a fejére" max.

Kettő: tűző napra nem viszem kézben sem, kocsival sem a kicsit, mert én magam is leégek.

A nagynak csak azért kötök kendőt a fejére, ami a kobakját és a tarkóját védi, ne kapjon napszúrást, ha sétálni megyünk. Ennyi széltől nem fog begyulladni a füle a babának, kisgyereknek. Ha a lánykám is elindul, jövő nyáron ő is kendőt kap, de csak azért mert nem védi más a kobakját(lásd babakocsi, kendő)

2011. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezért is vacilálok rajta, mert a babakocsi ernyője teljesen beborítja azt a részt, ahol van, ráadásul, kint a kertben az árnyékban leszünk. A szél miatt feladok rá egy cérnasapit, max. majd leveszem. De nap nem fogja érni semmiképp.

A kalapokkal az a baj, hogy nem védi a fülét. Sajnos, a cérnasapi is olyan, hogy felcsúszik állandóan. Van olyan, aminek van füles része, de az meg melegebb...

2011. máj. 12. 15:35
 10/10 A kérdező kommentje:
És persze köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!