Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőre csukható babakocsit...

Esernyőre csukható babakocsit meddig használtatok? Baba mennyi idős koráig?

Figyelt kérdés

15 hós a babám és most akarunk másikat venni mert ami van nehézkes vele közlekedni bkv-n.

Tapasztalatok a babakocsival kapcsolatban?

Melyiket ajánljátok?Érdemes még venni babakocsit?

Tud menni de imád kocsizni meg ugy egyszerűbb is közlekedni vásárolni mászkálni kirándulni.

Szoval érdemes még beruházni rá?

Egyánltalán a babák meddig babakocsiznak?

Bocsi a sok kérdésért előre is köszike a válaszokat.


2011. máj. 14. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
enyém 17 hós, 2 hónapja vettem. akciósat, 12.000.-ért. nekem megérte ha csak idén használjuk is mert messze van a játszótér, nem tud minden nap oda-vissza megtenni akkora távolságot és nekem is kényelmesebb játszótér után úgy bevásárolni, hogy nem akar lepakolni és nem kell hazacipelni a cuccokat.... ezt te tudod mire használnád :)
2011. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Mi is erre használnánk játszótér vásárlás csavargás....

2011. máj. 14. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 19 hós. Sokat sétálunk, nagyobb távolságot bejárunk ilyenkor. Tervezzünk a nyárra kirándulást, nyaralást, azaz egész napos programokat, ilyenkor még szükséges a babakocsi nekünk. Van esernyőkocsink, de az nagy helyet foglal az autó csomagtartójába, így én a napokban vettem kisebb esernyőre csukható babakocsit, újra már nem ruháztam be, bababörzén sikerült egy használt, de szép állapotút néhány ezer forintért beruháznom. Mi még tehát használjuk, szerintem még egy pár hónapig biztosan.
2011. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes beruházni rá. A fiam kb. 2 és fél éves koráig használta. 2 éves koráig rendszeresen, vásárláshoz, játszótérre menéshez stb., utána már csak ha meesszebre mentünk, vagy gyorsan oda kellett érni valahova, mert ha sétált, akkor minden fűszálnál meg kellett állni és nézegetni... Úgyhogy szerintem érdemes venni.
2011. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!