Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom most tanul járni?...

Kislányom most tanul járni? Ez segítség lehet nekem? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Gerincsérvem van és nem bírok meghajolni és fogni a kis kezért,hogy vezetgessem!Szerintetek ez jó lehet?Használta már valaki?


2011. máj. 15. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár én nem használtam ilyet, de olyan, mintha egy pórázra kötném a gyereket, olyan nyomasztó. Én inkább gurulós járássegítőt használnék (és később átalakítható kismotorrá).

Pl.: [link]

2011. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség, a képen is hajol a csaj, még jobban megterhelheti a gerincet mint ha simán a kezét fognád.

és arra sincs szükség, hogy vezetgesd. otthon hagyd, próbálkozzon egyedül, ezzel csak jót teszel, utcán meg babakocsizzatok, úgy nem érheti baj

2011. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges. Én soha nem vezetgettem a lányomat, ha lementünk babakocsiban volt, járni tanulós időszakban még nem kell kivenni belőle. Otthon pedig hagytam, hogy egyedül gyakoroljon. Ha sikerült akkor boldog volt, ha nem akkor mászott vagy próbálkozott még ezredszer is. Az a legbiztosabb amit egyedül tanul meg. Beleértve az eséseket is.
2011. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem tiszta hülyeség!Itt is hajolsz és szerintem erőt is ki kell fejteni,ha meg akarod tartani,őrült egy dolog!Meg az miért jó,hogy abba a részbe van a feneke???Hogy tanul meg esni?Meg szépen járni?Ez egy idióta komp,ami ugye nemhogy nem hasznos,kifejezetten káros.Ha bizonytalankodik akkor majd te tartod meg???A gerincsérveddel???Nem tartóm jó ötletnek.Hagy csak,hogy gyakoroljon otthon egyedül,nem kell vezetgetni!!!!!!
2011. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is több kárt okozol vele, mint hasznot. Butorok mentén gyakorolhat sokat, igazábol nem lennék ellene, de ránézésre sem tünik jonak.
2011. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 16. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!