Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hó körüli babával utazott...

8 hó körüli babával utazott valaki vonaton?

Figyelt kérdés
3,5 órás út,szerintetek mibe vigyem? babakocsi vagy babahordozó? várom az ötleteket hogyan lehet ezt kivitelezni (:
2011. máj. 17. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
igaz, hogy nem ilyen hosszú, csak kb. 1 órás volt, de csak kengurut vittem, egyébként az úton végig ébren volt oda is vissza is, és az ölemben vagy a szomszédos széken garázdálkodott. azért is kengurut, mert egyedül mentem, nem nagyon tudtam volna megoldani pl. a babakocsi le-felrakását, stb, bár lehet h segített volna valaki.
2011. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babakocsiban nem utazhat a vonaton!!!!!
2011. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Babakocsival sosem utaznék vonaton. Láttam már családot, akik megpróbálták, nagy káromkodások születtek belőle és hangos fogadkozások, hogy babakocsival soha többé. Bent nem fért el a kocsi, a peronon tartották, attól meg a fel- és leszállók nem fértek el, folyton ránéztek, idegeskedtek, hogy mikor lopják el, tetejébe borzasztó nehéz volt fel- és lepakolni a vonatról.


Én 3 hónapos kora óta utazom vonaton a kicsimmel, mert a szüleim vidéken élnek, autónk meg nincs. Mei tai-ban viszem. A vonaton lekötözöm, aztán vagy fekszik az ülésen, vagy az ölemben van. Ha éhes, megetetem. Volt, hogy az egész vonatutat átaludta. :) Most már 1 éves, alig bír megmaradni az ülésen, mindenhová mászkálna. :)

2011. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 5 hetes kora óta utaztatjuk vonaton, most vagyunk túl egy 5 órás vonatozáson, de mi csak a hiperszuper Railjettel járunk, szóval az egész kellemes.

Babahordóval lehetséges egyedül szerintem is.

Mi mindig úgy megyünk, hogy egy négyes ülést, ahol két-két ülés van szemben egymással, lefoglalunk hárman apával.

A babahordóban ott a gyerek, amíg bírja, bírja, aztán meg a kezünkben, vagy járkálni kell vele.

Vigyetek sok játékot, oszd be, hogy mivel szórakoztatod.

Ja, és egy jó tanács: menjetek első osztályon.

A gyerekkel amúgy is kapsz 33% kedvezményt, és az I. oszt-on sokkal kevesebben vannak, több a hely, tisztább, nyugodtabb. Vigyél sok nedveskendőt, össze-vissza fogdossa a vonatot és hát az ugye nem tiszta.

2011. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk muszáj vinni a babakocsit a vonattal, mert a nagymamáéknál nincs külön kocsi. Intercityn a négyes ülések háttámlái alatt elfér összecsukva az esernyő kocsi. Amíg nagy kocsink volt, azt a peronon hagytuk. Persze cityn nem gond, alig áll meg a végállomás előtt, ha meg zavar valakit, merjen szólni!

De benne nem ülhet a baba semmiképp. Tehát ha nem szükséges vinni, akkor a hordozó is megteszi, hiszen a babakocsit úgysem tudod használni a vonaton.

2011. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!