Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldön élő anyukák, Ti...

Külföldön élő anyukák, Ti beadatjátok a gyermeketeknek az oltásokat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert úgy tudom, hogy Európa majdnem összes országában ajánlottan vannak azok az oltások amik nálunk kötelezően. Azért érdekelne, hogy az ottani orvosok mit mondanak, kellenek ezek vagy sem?
2011. máj. 17. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt angliában van 1, 2, és 3 hónapos oltás, első két alkalommal 2-t, 3. alkalommal 3 szurit kapott lányom, most lesz majd a 12. havi oltás és a 13. havi oltás. Ezek a kötelező oltások, és majdnem ugyanazok, mint otthon. Most megyünk haza, szeretnék majd utánajárni, hogy van e olyan otthon, amit itt nem adnak, és szeretném beoltattni.
2011. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Mi a 4 hos oltas elott jottunk haza "nyaralni" es a 3 oltasbol ami Angliaba kotelezo abbol itthon csak az egyik kotelezo.Kint soha nem kerdezik be akarom adni vagy nem.Szoval inkabb forditva.De egyebkent is az orszagra jellemzo betegsegektol fugg a dolog.
2011. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt Írországban is vannak kötelező oltások,az orvos előtte minden alkalommal figyelmeztet,hogy mikor kell legközelebb jönni,de volt,hogy előtte felhívtak,hogy ugye nem felejtettem el?! Mivel az első gyerkőc nálunk még Mo-n született megvan az oltási könyve,összehasonlítottam a piciével,ő már itt született,és szinte ugyan az,itt is lehet még különböző oltásokat is kérni,pl.:bárányhimlő,influenza,stb.
2011. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!