Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok a mei-tai...

Tapasztalatok a mei-tai hordozóról?

Figyelt kérdés

Igazából ez érdekelne:

[link]


Ez a mei-tai "utánzata"! Rendelt már valaki esetleg innen? Van másnak is "utánzata"? Fele annyiba kerül, mint az "igazi"... Ismerősöm szerint unatkozó anyuka varrja, és ebből akar meggazdagodni, ezért ő nem venne! Nekem viszont nagyon szimpi!

Tapasztalatok?


2011. máj. 18. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy méregdrága mei tai-om van, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Használni nem használtam, de próbáltam egy-két olcsó fajtát, de azokat nem vettem volna meg. Az egyiknek pl. az anyaga olyan volt, hogy a pánt csúszkált a testen, meg nagyon rövid idő alatt kilazult az egész stb. Szóval azokra állt az "olcsó húsnak híg a leve" dolog. De ezt a fajtát nem ismerem, lehet hogy ez tényleg jó minőség. De szerintem mindenképp nézd meg, mielőtt megveszed!
2011. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jó. Az én babám utálta a mei-tai-t, kettőt is próbáltunk, nővérem babája és a barátnőmé is utálja. De ez tényleg babafüggő!!!:)

Én azt ajánlom, hogy kölcsönözz vagy kérj kölcsön valakitől egyet, és utána vegyél, az a biztos.

2011. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Gremese mei tai-t vettem a teszveszen. 7000 forint volt mindössze, és nagyon elégedett voltam vele (zsebbel, zsákkal, fejtámasszal). De most már úgy nézem nem árulja azt az alap mei tait. Viszont van fent használtan a drágább fajta. (Viszont így használtan ugyebár olcsóbb) Ő tutira nagyon jó minőségűeket készít. Én csak ajánlani tudom.


itt van pl ez.

[link]

2011. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mégis, szerinted mi az "igazi"?


Nincs igazi. Van egy alapszabásminta, és azt akár te is megvarrhatod odahaza, nem tiltja senki. Kérdés, hogy olyan jó lesz-e, mint azé, aki a saját szabásmintája tökéletesítésével foglalkozik már évek óta, hogy minél kényelmesebb legyen.


Nincs olyan, hogy utánzat. Csak vannak igényesebb anyagból, profin megvarrt, biztonságos mei tai-k, meg olcsó vackok, amiknek béleletlen a pántja, csak 1 vagy 2 réteg anyagból van, könnyen szakadó cérnával, ki tudja, milyen anyagból...


Amit linkeltél, amúgy nagyon jónak tűnik. Nekünk Gremese van, nagyon szeretjük, pedig ő is egy "unatkozó anyuka"... Ismerősöd elég cinikus ember lehet, azt se tudja, miről beszél.


Kötve hiszem, hogy ebből gazdagodna meg. Elég sok alapanyag kell hozzá, plusz a belefeccolt munka, idő... De csak számold ki, hogy te mennyiből hoznád ki.

2011. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!