Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, ha a gyerek...

Mit csináltok, ha a gyerek nem fogadja el a szupinált cipőt?

Figyelt kérdés
Mással is előfordult már? Elvileg felváltva kellene hordanunk normál cipővel, gyógytornász ajánlására, de sztájkol, ha a szupináltat adom a lábára, cipelteti magát, vagy leül, és nem mozdul. Sajnálom ilyenkor szegényt. Ti hogyan szoktattátok hozzá? Kicsit nagyobbat vettünk neki (az eladó tanácsára), lehet, hogy az a baj?
2011. máj. 18. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt csak te látod, hogy jó-e a méret. Szandálnál lehet rendesen megnézni, hogy kb. fél cm legyen elöl, maximum 1, különben nem tud rendesen lépni.

Nálunk nem volt gond, szinte észre sem vette a különbséget. De ha gondja van, akkor nem felváltva kell hordania, hanem csak ilyet.

2011. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony zavarhatja, ha nagyobb a cipő. Mekkora a különbség, a összeméred egy olyannal ami pont jó neki?

Nekünk Salus van és nem volt gond vele, de meg kellett tanulnia rendesen járni benne. Az elején elég furcsán ment.

Sajnos muszáj lenne ezt viselnie mindig. Tudom, hogy nem olcsó, de meg kéne próbálnotok olyat venni ami kicsit sem nagyobb vagy vidd el a boltba és legalább próbálj rá kisebbet és nézd meg ott, hogy hajlandó-e menni benne.

2011. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mérethez nem tudok hozzászólni, mi a Saluszban szoktuk venni, és ott az eladók tanácsára hallgatni méret ügyben.

Én azt javasolnám, hogy amíg meg nem szokja, addig normál cipőt ne adj rá, csak a szupinálót.

Még annyi, hogy szandál, vagy zárt cipő? A szandit szerintem könnyebb megszokni.

2011. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szandál. nekem is furcsa volt, hogy mindkettőt javasolták, pláne, hogy így két cipőt kell vennünk minden szezonra. Megyünk majd ortopédiára is, kíváncsi vagyok, ott mit mondanak. Időpontunk persze két hónap múlvára van.
2011. máj. 19. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!