Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek a Kevin név?

Tetszik nektek a Kevin név?

Figyelt kérdés
Nemsokára kisbabánk lesz és ez az egyetlen név, ami mindkettőnknek tetszik. Anyósnak persze egyáltalán nem. Szerettük volna a párom nevét neki, de arról már páromat teljesen sikerült lebeszélnie őt.
2011. máj. 19. 21:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszik, de nem az én kisfiam lesz, úgyhogy adjátok ezt a nevet, ha nektek tetszik, anyóssal ne foglalkozzatok, a TI gyereketek.
2011. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
Jajj,nekem nagyon tetszik,én is felírtam anno a listára,de a párom közölte,hogy kizárt dolog,hogy ez legyen a fia neve,mert állandóan otthon fogjuk hagyni,folyton betörők lesznek a házunkban karácsonykor és mindenki csak üvölteni fog szegény gyerekkel,hogy Keviiiiiiiiiiiiiiiin,mit csináltál már megiiiiint :D
2011. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem,mert ha magyar, akkor miért kell külföldi nevet adni? Persze tudom ez nagy divat, de nekem személy szerint nagyon hülyén hangzik. (hozzáteszem én nem egy anyós vagyok aki osztja az észt, 16 vagyok:D)
2011. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
56%
Tetszene, ha nem adná minden cigány ezt a nevet a gyerekének...
2011. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon tetszik, de erre felénk (pest m-i várod, bp vonzáskörzete) kizárólag a genetikailag hiperpigmentált népességben fordul elő (avagy ritka kivételként külföldi szülők esetében).
2011. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
0%
nekem is tetszett,de én azért nem adtam és nem adnám a fiamnak,mert rengeteg roma gyereket igy hivnak...:S
2011. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Bár nem magyar név, viszont a naptárban benne van. Hát itt a környéken senkit sem tudok, aki ezt a nevet adta volna a gyerekének. Tv-ből meg naptárból hallottuk, szóval nem hiszem,hogy olyan sokan adnák ezt a gyerekünknek. Szerintem túl sok a Józsi, Laci, Béla meg az ilyenek. Cigányos név meg szerintem jobban a Rikárdó, Armandó, Marió, Dominik, stb. Legalábbis én ezeket hallom. Ja és most lett felkapott az Alekosz! Bár nem titeket akarlak meggyőzni, csak úgy leírtam.
2011. máj. 19. 21:33
 8/42 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de ezzel ne foglalkozzatok, ahogy az anyósod és más véleményével se!

A TI gyereketek lesz :)

2011. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

nekem sem tetszik, én már hallottam kisebbséget így hívni!


DE!!! a ti fiatok lesz és ha nektek tetszik, ne törődjetek más véleményével. még anyóséval sem!!!!

2011. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
az én kisfiam Dominik,nem tudtam hogy ez is "cigányos név" :( Bár szerencsére nem hallottam még igy hivni roma gyereket.
2011. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!