Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha leesett a köldökcsonk,...

Ha leesett a köldökcsonk, mennyi idő után gyógyul be teljesen? Ugyanúgy kell áponi?

Figyelt kérdés
NEkem a védőnő azt mondta minden tisztábatételkor, de a kórházban csak fürdetéskor mondták.
2008. febr. 18. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia minden tisztábatételkor tisztisd le lehet kapni erre célra alkalmas nagyon jó alcoholt,és tegyél rá gézlapot mielött bepelenkáznád mert akkor nem surolja a pelenka.
2008. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A csecsemősnővérek a kórházban csak a fürdetéskor mondják, de én túl vagyok 4 védőnőn(+a kórházi) és ők mind azt mondták,hogy minden peluscserénél kell. Két gyereknél is így csináltam.

Mikor leesik, jól át kell tisztítani ugyanúgy alkohollal,de aztán kész. Legalábbis nekünk nem volt vele semmi később.

2008. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!