Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babának úszópelenka...

15 hónapos babának úszópelenka vagy mosható úszóbugyi jobb a strandra?

Figyelt kérdés
Tavaly nem voltunk vele strandon, ezért most tanácstalan vagyok, hogy melyik lenne a jobb.
2011. máj. 24. 11:48
 1/4 *Calli* ***** válasza:
Mi úszópelust használunk nagyon szeretjük, próbáltunk DM-eset és Liberósat is teljesen jók! A bugyiról nem tudok nyilatkozni...
2011. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bugyiról én sem tudok nyilatkozni, mert mi is csak úszópelust használtunk tavaly a lányommal (most 2.5 éves)

A fiam 15 hós, neki is ezt veszek majd idén. Én nem találtam különösebb minőségbeli vagy fazonbeli különbséget a drágább-olcsóbb úszópelusok között, úgyhogy mostmár nyugodt szívvel fogom a legolcsóbbat megvenni (valszeg dm-est, kuponnal)

2011. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én lányom is 15 hónapos:)

Mi már mindkettőt próbáltuk és használtuk.

Az úszópelus jó, praktikus, egyszerűen használható, de minden használat után el kell dobni.

Az úszóbugyi is ugyanazt a célt szolgálja mint a pelus, az esetleges kakit nem engedi be a vízbe, a pisit egyik sem tartja meg. Előnye, hogy csak egyszer veszed meg, hátránya, hogy mnden vízbemenetelnél vizes gatyát kell a babára húzni. Ezek dupla anyagból vannak, és minimum 1 óra kell, hogy megszáradjon a napon, de akkor is forgatni kell.

Ha bugyit veszel, arra figyelj oda, hogy inkább rövidnadrág fazonú legyen, aminek a lába szárán és a derekán is állítható gumi van. Ez kényelmesebb és biztos, hogy nem engedi ki a kakit. Az egyéb bugyik mindenfelé "levegőznek". Legalább is nekem ez a tapasztalatom.

A babának meg szerintem mndegy, én nem nevett észre, hogy valamelyik fajtát nem szeretné, a pelust vagy a bugyit.

Ha nagyon sokat mentek majd vízbe, akkor jobb a bugyi, bár azt is ki tudod számolni, hogy mi éri meg jobban. Én teszveszen vettem a bugyit egy ezresért, az kb 10 db pelus ára, tehát 10 vízbemenetel. Ha új bugyit veszel, az 3000 Ft körül van, az 30 pelus. Az nagyon sok! Ezt vedd figyelembe. Amúgy teljesen mindegy szerintem.

Remélem tudtam segíteni!

2011. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* én nem vettem észre
2011. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!