Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék és hinta egyben?...

Pihenőszék és hinta egyben? Keresztelőre mamáék mindenképp valami hintás etetőszéket akarnak venni. Fiam 5hós 8kg. mi az amit még sokéig tudnánk használni?

Figyelt kérdés

linkelnétek?vagy írnátok fajtát?

lehetőleg ne a legdrágábbat.

a babapercekben mutatták állítólag, átalakítható.én nem tudom melyik az. hasonló is jó


2011. máj. 24. 17:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Pihenőszéket:) Nem etetőszéket, bocsi, picúr itt volt az ölemben és rohantam
2011. máj. 24. 17:19
 2/8 anonim ***** válasza:

nekünk van. lányom szereti nagyon,pedig 9hós már. hintázik,lehet rezgőre is állítani,meg lehet fixre is,így én etettem már benne.

[link]

2011. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Majd lefényképezem neked a pihenőszékünket. Megmondom őszintén nálunk nem igazán vált be a dolog. Ha beleteszem és nem ott vagyok mellette akkor sír nagyon, hiába próbálok bármit is.

Persze ez nem azt jelenti, hogy másnál nem fog, de nálunk nem vált be.

2011. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Végülis a hinta a lényeg benne:)

Állítólag ilyen rendes hintává alakítható:)

2011. máj. 24. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan volt mint az elsö válaszolónak.Én szerettem de ami híányzik róla az szerintem egy hordozó fül.Ha mégegyszer tehetném már nem venném meg ennyi pénzért/19000ft/inkább olyant amin van fül.A rezgö funkciótol pedig mindig sírt ha bekapcsoltam,pedig 1 hónapos korába kapta 8-9 hónapos lehetett mikor eladtam.
2011. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pihenoszekkel szerintem mar el vagytok maradva. Elvileg csak 6 honapos korig hasznalhato tobbsege. Ha a baba mar tud ulni, akkor nem javasolt (max 9kg). Az elso hozzaszolo altal belinkel Fisher Price-nak is csak a masodik funkciojat tudod kihasznalni (hintaszek), azert meg penzkidobas a 17000 Ft.
2011. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elkéstetek a hintával. Ilyen súlyú babának én már nem vennék. Ezek elemmel működnek. Nekünk Chicco Polly Swing hintánk van, az van ráírva, hogy 9kg-ig jó. Pici fiam most 6 kg. Már alig akarja hintáztatni. (mondták is a boltban, és rá is van írva, hogy minél nehezebb a baba, annál lassabb lesz).Valamint ha nagyon izeg-mozog benne ( már ha csak a kezét, lábát is mozgatja) a hinta "kijön a ritmusból", megáll, és akkor indul újra ha nem mozog. Pedig mi csak 6 kilósak vagyunk. Nem tudom más márkánál, hogy van, de ilyet semmi esetre se vegyetek! Ennek ellenére mi nagyon szeretjük.
2011. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, igaz, hogy még csak 3,5 hónaposak vagyunk, de imádja a kisfiam. Most még kitámasztva a rezgést használjuk, de később, ha nagyobb lesz hintaszékként és etetőszékként is funkcionálhat.


[link]

2011. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!