Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A magzat megérzi az anya...

A magzat megérzi az anya érzéseit?

Figyelt kérdés
Mennyit árt,ha néha idegeskedik az anya,ugye ebben a világban,vagy sirdogál.És sokat simiztétek,vagy a férjetek a pocakotokat?
2011. máj. 25. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi anno (5hónapja) rengeteget simiztük, volt jóéjt puszi is minden este:) Szerintem érezte mert mindig rugdosott rá, aztán hogy örömébe vagy bosszúságába hogy hagyjuk már békén, azt nem tudom:D

Igen érzi, én ha idegeskedtem akkor vagy nagyon rúgkapált vagy alig alig mozgott:(

Ha sírtam kirúgta az oldalamat:(

Nekem mindig azt mondták ha idegeskedek akkor "idegbeteg" babám lesz, és nagyon sírós.Sírtam eleget és nagyon nyugodt türelmes, édes fiacském van:)

Boldog babavárást

2011. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én végig iszonyat stresszben voltam terhesség alatt. Amúgy is idegeskedő tipus vagyok, de a 16. héten elkezdett zsibbadni a bal lábam és ez végig megmaradt a terhesség alatt, sőt egyre rosszabb lett. Senki nem mondott semmi konkrétumot, kivizsgálni nem lehetett, én meg tuti biztos voltam benne, hogy sclerosis multiplexem van. Nagyon sokat sírtam és full ideg voltam. Nagyon féltem, hogy baja lesz a kisbabának, ha nem is testileg, de biztos nagyon sírós lesz vagy ilyesmi. Ő a világ legédesebb, legnyugodtabb kisbabája, állandóan fülig ér a szája, gügyörészik, szóval hál'Istennek nem hatott rá semmi. És a szülés után pár héttel a zsibbadás is megszűnt, szóval valami terhességi dolog volt.
2011. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem egy kicsit túl van lihegve ez a magzati együttérzés. én nem gondolom, hogy az anyai érzés olyan mély szinten leképeződne a magzatban mint ahogyan arról hallani lehet. Az előttem írok is kicsit ebben erősítenek meg. Hiába volt idegeskedéssel teli a terhességük, kiegyensúlyozott, boldog babájuk született.

Nem ehetünk, nem ihatunk a terhesség alatt, ha még idegeskedni sem lehetne..... ááááá.

2011. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szoval ettöl az idegeskedéstöl nem lesz szellemileg fogyatékos,meg ilyesmi,ugye?Nyugtassatok meg,ettöl nagyon félek.
2011. máj. 25. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
DEhogy lesz, nyugi
2011. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz fogyatékos!

Persze jobb a babának egy nyugodt,boldog kismama,de ha ez nem így van azért még nem lesz baja.

Én rengeteget sírtam,idegeskedtem a terhességem alatt.Down-szindrómásnak mondták a kisfiamat,gondolhatod!Magzatvíz vétel,utána a 3 hét várakozás az eredményért.Minden nap sírtam,nem tudtam aludni.Most meg itt fekszik mellettem a 4 hónapos gyönyörű egészséges kisbabám :)

Mi sokat simogattuk a pocakomat,mindig beszéltünk hozzá.:)

2011. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

simizni nem szabad a pocakot!!! én mindig simogattam a kórházban meg jól leüvöltöttek egy vizit alkalmával, hogy csinálhatok ilyen butaságot, attól méhösszehúzódások lehetnek, amitől meg ugye megindulhat a szülés :O

hát nem tudom, de inkább ne simizd csak fogd ;)


végig stresszeltem a terhességem, először vetélés gyanúval kerültem kórházba majd koraszülés gyanúval, többször visszatartották, még a 35. héten is sikerült, méhlepényem tropa volt, véreztem, cukrom volt, stb, tényleg nehéz terhességem volt, remegő térdekkel mentem be a wc-be, nem vérzek-e és azt ugye fél óránként-óránként, mikor hogy feküdt a babám :D


a babám egy tündéri kiegyensúlyozott kis tündér, 2 hetesen sírt először! mindig mosolyog, jó kedve van, kacag egész nap. most 1,5 éves, nagyon aktív, okos, szép baba, szóval tökéletes. tuti nem lesz baja az idegességtől de én is azt hiszem, hogy érezni érzik!


boldog babavárást! :)

2011. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Simogathatja,csak ne éjjel nappal.Azért ahhoz hogy leváljon a méhlepény elég drasztikusan és sokat kell simogatnia.Én is simogattam,sőt én lehet már túlzásba is vittem,és semmi baj nem történt.
2011. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig én állandóan simogattam,és mégis túlhordtam 2 nappal.
2011. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Na erről van szó.....nem kell mindent túllihegni :)
2011. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!