Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naptejjel akkor is bekenitek...

Naptejjel akkor is bekenitek babátokat, ha csak árnyékban vagytok? Tényleg újra kell kenni óránként?

Figyelt kérdés

Az udvarra szeretném kivinni, csak árnyékba. Itt is be kell kennem, és újrakenni? Ha 30 faktorosom van, akkor 30 perc múlva újra kell kennem? Erről hallott valaki pontosat?

Szép barna a szeme, bőre, ezért nem használok 50 faktorosat.


2011. máj. 26. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell újrakenni 30 perc múlva. A faktorszám nem azt jelenti, hogy annyi percig jó, ahány faktoros, hanem azt, hogy pl. 30x annyi percig nem ég le, amennyi perc alatt leégne a bőr egyébként anélkül.

Ha túlságosan sokszor kened, nem jut elegendő D-vitaminhoz a szervezete - ugye köztudott, hogy ahhoz napsugár is kell.

2011. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bevallom nem vagyok az az újrakenegetős fajta, és én is megdöbbentem, amikor tegnap olvastam. Kíváncsi voltam tapasztalt anyukák véleményére:)
2011. máj. 26. 08:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem írod mennyi idös a gyerek, de gondolom egy év alatti.

vegyél 50 faktorost, és kend árnyékba is, persze akkor nem kell vastagon, vagy sürün kenni, de kend be.

A börrák az elsö 6 évben ég bele a börbe, és a kisbabáknak a legveszélyesebb.

Férjemnek már találtak rosszindulatu anyajegyet, és egyértelmüen a bébi korból van neki. ahogy a szakkönyvek is írják kb 30 év múlva jelentkeznek.

2011. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!