Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírás közbeni légzés kimaradás...

Sírás közbeni légzés kimaradás 2 hetes babánál? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

A nagyobb lányom csinálta ezt, de akkor már 1,5 éves volt.

Most nagyon meg vagyok ijedve, mert a 2 hetes még nagyon kicsi és rendesen elkékül ha nem vesz levegőt. Orvoshoz megyünk a jövő héten, de én már ismerem ezt a problémát, csak kíváncsi vagyok, hogy más ilyen pici babája is csinált-e ilyet!


2011. máj. 26. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Fújj rá az arcára, amikor kiakad sírás közben!
2011. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: mindkét gyerekemnél volt ilyen, a kicsinél (1,5 éves) mai napig is előfordul. Ráfújok, és egyből vesz levegőt. Én nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget. Mondjuk el nem kékültek, de bevörösödött, belilult a fejük kicsit.
2011. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen,előfordul,és természetes dolog.

nálunk is volt így... ma már 5 éves, már nem csinálja ezt

2011. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azon akadtam ki, hogy az orvos azt mondta, kerüljem az olyan helyzeteket, ahol így begerjedhet. Könyörgöm, ő a 3. babánk és 2 percre nem tudom letenni, mert rögtön így kiakad. Egész nap a kezemben van és még csak 2 hetes. A másik két gyerek meg mit csináljon egész nap, még enni is alig tudok nekik készíteni. Most kicsit tele van a törpöm, de akkor ezek szerint más ilyen nagyon pici babája is csinálta ezt. A nagylányom annyira, hogy elvesztette az eszméletét és szájba kellett lélegeztetnem, mert magától már nem tudott levegőt venni, de a doki szerint csak ez a megoldás volt rá jó.
2011. máj. 26. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

hát nem akarok tanácsot osztogatni ha már a 3 dik babád van de nyílván te is tudod hogy milyen ha elkapatódik egy baba

egész nap a kezedben van?..

hogy alakult ez ki?

nincs babahordozód?

próbáld belerakni abba és ringassad vagy hintáztasd közbe hátha tudod csinálni a dolgod.

a kérdésedre a válasz amúgy

nekem is ezt csinálja születésétől kezdve most

14 hónapos de még most is van olyan ha sír hogy kb 10 mspercig nem vesz levegőt

nem tudom mikor hagyja ezt abba...

2011. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!