Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 16-hónapos kislányom,...

Van egy 16-hónapos kislányom, hogy szoktassam a kutyához?

Figyelt kérdés
7-hónap után összeköltözöm a párommal,mert a kislányom édesapja már elhagyott minket így megismerkedtem egy másik férfival,és összeköltözünk,de most vesznek az anyukájával egy kiskutyát,és a kislányom bántani fogja mert bárhol lát kutyát bántaná.Mit csináljunk hogy összeszoktassuk őket?Mit csináljak hogy a kislányom elviselje és nem bántsa?Mennyi idő kel hogy megszokja a lányom és ne bántsa a kutyát?
2011. máj. 27. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutyát ne a lakásban tartsátok. Az udvarban pedig könnyebben megszokja majd a kislány.
2011. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a virágok macerálása megy nagyon. Imádja piszkálni, ha nem engedem meg főleg!

De hogy bántja? Míg pici a kutya végül nem harapja meg, majd összeszoknak. Talán pár napig lesz neki érdekes csak.

2011. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megmutatod neki, hogy hogy kell ánni egy kutyával. foglalkozás kérdése az egész.

egyébként fontos ilyenkor elkezdeni a nevelést, mert sok kutyával fog még találkozni. nekem egy pincsim van és lakótelepen séta közben sokszor rábuknak a 3-4 éves gyerekek. ha a szülei engedik felőlem megsimogathatják, de többnyire tépik a szőrét, rángatják, két lábra állítják, piszkálják a szemét. az én kutyám ugyan nem támad ilyenért, inkább arrébb megy, de sok kutya nem ilyen, ami lássuk be érthető. és azok a gyerekek, akik kutyát csak 4 évesen látnak, azok így viselkednek és ez nagyon veszélyes. még egy jámbor állat is odakaphat ilyenért, sőt, haraphat.

tanítás kérdése az egész, meg persze idő. meg fogja érteni, hidd el.

2011. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!