Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni, csinálni,...

Mit lehet tenni, csinálni, amikor a baba az ébrenléti állapotában van?

Figyelt kérdés
3-4 percig bármivel el lehet bolonditani a kicsim ( 2 hetes) de utána nem érdekli és sirni kezd ahogy kifér a következő érdekesslgig. NAponta 2-3 órát van fennt és kinszenvedés végigcsinálni.
2008. febr. 19. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt sajnos neked csinálja. Hamar rájönnek, hogy van ez a jó kis rabszolga-mami, aki mindig idefutkos és felvesz, meg játszik velem. De hát az ember nem bírja ki szerintem, hogy oda ne menjen, amire meg már kibírná, késő...Ha te bírod, akkor azt tudom neked javasolni, hogy hagyd nyugodtan egy pár percig sírni (persze győződj meg,hogy nincs baj vele) és szép lassan megszokja, hogy nem ugrasz mindig. :-) Kitartás!
2008. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarod végleg veszíteni a bizalmát hagyd nyugodtan sírni. Nem azért vállaltunk gyereket, hogy nekünk minél kevesebb dolgunkm legyen. Ez egy szép feladat:)
2008. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, csak két hetes :)!!! Napi 2-3 óra fentlét egyáltalán nem sok... nem tudom pontosan, mire számítottál... Na de komolyra fordítva a szót, minden egyes héttel jobb lesz, egy-két hét és mosolyogni fog, utána meg úgy be lendül, hogy csak lesel, mennyi mindent tanul! Két hetes korában pedig az a dolga, hogy minél többször magához hívjon, hogy biztonságban legyen. Ne keseredj el, tényleg napról-napra javulni fog a helyzet!
2008. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok, a 2 hetes kicsi lánykám is sokat vann fent, (2-3 órát), és elég sokszor óránként felkel. Én nem tudok tanácsot adni, mert én sem tudom mit csináljak.

Csak azért írtam, hogy lásd, nem vagy egyedül ezzel:)

Kitartás!!!

2008. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!