Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alakul ki a hasfájóss...

Mikortól alakul ki a hasfájósság? Mik a jellemzői?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Sokat sír, ok nélkül, keservesen sír, esetleg felhúzza a lábacskáit, vagy kemény lehet a pocakja. Általában egy-két hetes kortól már jelentkezik, és "normális" esetben olyan 6 hétig tart.
2008. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szia.Nálunk a 3.héten alakult ki.sajnos nem tudunk ellene mit tenni,mert nem használ semmi.ma i´rt az orvos neki kúpot.Homeopátiásat.
2008. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom már a kórházban a 2.naptól kezdve hasfájós volt és mikor betöltötte a 3.hónapot akkor egyik napról a másikra hirtelen megszűnt.Ordított ok nélkül,görcsösen felhúzta lábacskáit,elvörösödött nem lehetett megvigasztalni.A masszírozás,tornáztatás,egy kis meleg a pocijára segít valamennyit,én 2heteskorától teáztattam emiatt.(világosra főzött kamilla,mecsek tea).Állítólag az én tejem elég zsíros volt,nőtt is tőle rendesen,nem nagyon van mit tenni ellene.Már a kórházban ajánlották és kapta az infacolt(nem sokat ért),vannak jobb készítmények de csak nagyobb babánál.(pl.woodwater)
2008. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Arra lennék kíváncsi,hogy miért 0%-os az elsö v´lasz és az enyém is???????

Ki osztályozza ezt???

2008. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akik olvassák:) nekem 100százalékos mindkettő, hasznos volt:)

33 hetes, örökké aggódó kismama

2008. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!