Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milye tápszerek közül választh...

Milye tápszerek közül választhatok, ha a 4 hónapos baba most lett tápszeres? Árban melyik mennyi?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom megírni amit mi kipróbáltunk.

Milumil HA 1-es kb.2000Ft egy doboz, de nekünk nem jött de

BEBA Ha Start Aktív ez is kb.2000Ft egy doboz,ez jó volt,de túl drága és így kipróbáltam a

Nutrilon Prémium 1-est, ami nem HA(hipoallergén)és a doki fel sem akarta írni,de kipróbáltuk,nincs semmi baja tőle,így ezt eszi. Ez nagyobb kiszerelésű mint az előző és kb.7-800Ft.

Ezeket 6 hónapos korig lehet használni.

2008. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Humana Babyfitt 1-es!900 Ft körül van a 900 grammos,és az én 14 hónapos fiam még mindig ezt eszi.5 hónapos korától ezt kapta,és mivel előre felirattunk sokat,még van belőle,este elalvás előtt,és reggel ébredés után az ágyban még cumisüvegből ezt kapja.Finom banános az íze,tudom ajánlani,a gyerekorvos írja fel,így az olcsóbb.
2008. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi Nutrilon Premium egyet eszünk.900g 750 Ft-ba kerül.
2008. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!